خانه » سبک زندگی » روانشناسی و مشاوره » دلایل از بین رفتن میل جنسی زن و شوهر

دلایل از بین رفتن میل جنسی زن و شوهر

دلایل از بین رفتن میل جنسی زن و شوهر

 

دلایل از بین رفتن میل جنسی زن و شوهر

مورد اصلی نابودی میل جنسی شما این موارد هستند:

1:مصرف مشروبات الکلی:

همه ما از مضرات مشروبات الکلی برای بدن اگاه هستیم.مشروبات الکلی باعث سستی وخستگی بدن شده و تمرکز را به میزان زیادی پایین می اورد وبروز کم خونی را تشدید میکند.طبق یافته های جدید مصرف مشروبات الکلی خصوصا به مقدار زیاد میل جنسی شما را کاهش خواهد داد و در بلند مدت باعث افسردگی فرد شده وفرد را از یک رابطه زنانشویی موفق محروم خواهد کرد.

2:داروهای ضد افسردگی:

وقتی صحبت از افسردگی میشود پیشنهاد همه میتواند دارویضد افسردگی باشد اما داروهای ضد افسردگی میل جنسی شما را نابود خواهد کرد.این داروها میل جنسی شما را حداقل 30 درصد کاهش میدهند و شما را با مشکل نعوظ مواجه میکنند ودر بیشتر اوقات شما را از رسیدن به ارگاسم باز میدارند.اگر دارو های ضد افسردگی مصرف میکنید سعی کنید مصرف این داروها را به حداقل برسانید و و حدالمکان مصرف این داروها را به بعد از رابطه جنسی موکول کنید.

افزایش اشتها و افزایش وزن تاری دید خستگی یبوست بی خوابی و خشکیلب ها از دیگر عوارض داروهای ضد افسردگی هستند.

 

3:زیاده روی در مصرف دارو:

تنها داروهای ضد افسردگی باعث کاهش میل جنسی شما نمیشوند فقط تاثیر این دارها بیشتر است.داروهای ضد بارداری انتی هیستامین داروهایی که برای فشار خون بالا تجویز میشوند نیز می توانند میل جنسی شما را تحت تاثیر قرار دهند.

4:به اندازه کافی نمی خوابید:

خواب یکی از ضروری ترین نیاز های ما برای داشتن بدن سالم محسوب میشود وخواب ناکافی عوارض بسیاری را برایمان به دنبال خواهد داشت که یکی از این عوارض از بین رفتن میل جنسی می باشد.اولین علامت خواب ناکافی خستگیست که قطعا باعث خواهد شد که شما از رابطه جنسی صرف نظر کنید.سعی کنید در طی شبانه روز هفت الی هشت ساعت بخوانید تا از عوارض کم خوابی در امان باشید.

 

5:اضافه وزن دارید:

افراد چاق تر مزاج سردتری دارند و اضافه وزن میل جنسی افراد چاق را کاهش میدهد .همچنین چاقی باعث خواهد شد شما به دیابت و کلسترول خون بالا مبتلا شوید که این بیماری ها میل جنسی شما را به شدت تخت تاثیر قرار می دهند.اما یک خبر خوب برای افراد دارای اضافه وزن این است که میتوانند با کاهش وزن از عوارض چاقی در اما ن باشند و اینعوارض دائمی نیستند.

6:حضور بیش از حد در شبکه های اجتماعی:

شبکه های اجتماعی از دید بسیاری عاملی برای سرگرمی هستند.اما این سرگرمی اگر نا متعارف و بیش از حد باشد باعث خستگی فرد شده و استرسش را بالا میبرد.همچنین باعث میشود فرد با کمبود وقت مواجه شده و فرصت کافی برای بودندر کنار شریک زندگی اش را پیدا نکند.هرگز اجازه ندهید شبکه های اجتماعی شما را اسیر خود کنند و زندگی زنانشویی شما را به نابودی بکشانند.شبکه های اجتماعی میتوانند ابزار مفیدی تلقی شوند به شرطی که به صورت متعارف از ان استفاده کنیم.

 

loading...

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. دلایل از بین رفتن میل جنسی زن و شوهر
    دلالیلش را گفتید ،
    حالا چطوری کلا نابودش کنیم ،
    اولین قاتل را تما سایتها الکل اعلام کردند ، پس باید سراغ این رفیق قدیمی رفت ، کاش مشروب فروشی ها هنوز بودند، تا یه عده با مشروب تقلبی ، مردم رو مسموم و کور و حتی به کشتن ندن

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Copyright Saison.ir © 2015 - Allrights Reserved. سایسون