خانه » زیبایی و آرایش » آموزش آرایش » مراقبت از موها بعد از دکلره کردن

مراقبت از موها بعد از دکلره کردن

مراقبت از موها بعد از دکلره کردن

مراقبت از موها بعد از دکلره کردن

مراقبت بعد از دکلره موها

دکلره مو به همان اندازه که باعث زیبایی موهایتان می شود به مراقبت نیاز دارد و  در این مقاله بکسری راه کار برای جلوگیری از شکنندگی و خشک شدن موهایتان پیشنهاد می دهد تا از آسیب دیدن موهایتان جلوگیری شود.

اصولا بعد از چند وقت که موهایتان را دکلره کرده و بر اثر رشد موها مقداری از ریشه آنها در می آید که برای از بین بردن دو رنگ ریشه ها اقدام به رنگ کردن موهایتان می کنید اما اشتباه بزرگ را زمانی مرتکب می شوید که تمام موهای خود یعنی ساقه موهایتان را هم رنگ کرده ولی این کار باعث آسیب هر چه بیشتر موهایتان می شود چراکه بر اثر دکلره، موهایتان ضعیف گردیده اند پس بهتر است تنها ریشه موهایتان را به رنگ مو آغشته نموده و بهتر است مخلوط رنگ موی خود را با اکسیدان 6% تهیه نمایید.

قبل از اینکه به حمام بروید ساقه موهای خود را کمی روغن بادام تلخ چرب نموده و سپس موهایتان را به مدت یک ساعت با پلاستیک بپوشانید و سپس سکیار با شامپو بچه موهایتان را بشویید و در نهایت موهایتان را به نرم کننده آغشته نمایید. زمانی که از جمام خارج شدید موهایتان را به مدت نیم الی یک ساعت با کلاه پوشانده تا هم باعث آبرسانی موهایتان گردد و هم از خشکی و حالت وزی موهایتان جلوگیری گردد. پس از اینکه موهایتان حالت نم به خودش گرفت با استفاده از شانه دندونه درشت موهایتان را شانه کرده و انگشتان خود را لا به لای موهایتان کرده و تکان دهید تا ههوا در بین موهایتان جریان پیدا کند.

loading...
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Copyright Saison.ir © 2015 - Allrights Reserved. سایسون