خانه » زیبایی و آرایش » آموزش آرایش » مقاله آرایشی راه حل گیاهی تقویت ابرو

مقاله آرایشی راه حل گیاهی تقویت ابرو

مقاله آرایشی راه حل گیاهی تقویت ابرو

مراقبت از ابرو, تقویت ابرو

بهترین راه پرپشت کردن ابروها استفاده از گیاهان طبیعی می باشد چرا که داروهای شیمیایی بعد ازمدتی اثر دارویی خود را بعد از گذشت زمان از دست می دهند اما گیاهان دارویی برخلاف آنها بدلیل اینکه حاوی مواد مغذی بسیار میباشد اثر خود را از دست نمی دهد.

خانم هایی که ابروهای باریکی دارند، مجله سایسون به آنها وازیلین را پیشنهاد می کند تا ابروهای پرپشت و یکدستی داشته باشند چرا که وازلین برروی ضخامت مو تاثیر داشته و آنها را ضخیم تر می کند. برای گرفتن نتیجه بهتر توصیه می شود روزی دو مرتبه از آن استفاده نمایید.

دانه شنبلیله بسیار برای تقویت ابرو مناسب می باشد و با تهیه خمیری از پودر آسیاب شده و آغشته نمودن ابروهای خود صبح و شب قبل از خواب با تاثیر شگفت انگیز آن روبرو خواهید شد.

راه حل دیگری که برای تقویت ابروهای خود می توانید بکار ببرید استفاده از زرده تخم مرغ به مدت 20 دقیقه برروی ابروهایتان می باشد.

شیر و حتی شیر نارگیل برای ابرو فوق العاده می باشد و برای استفاده از این ماده می توانید از پنبه استفاده کرده و ابروهای خود را به آن آغشته نمایید.

آلوئه ورا گیاهی می باشد که خواص بسیاری داشته و دارد و در کنار خواص آن از این گیاه می توانید برای برای افزایش رشد ابرو و همچنین براق نمودن ابروان خود استفاده نمایید.

loading...
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Copyright Saison.ir © 2015 - Allrights Reserved. سایسون