خانه » گالری عکس » عکس های پشت صحنه سریال ها » عکسهای جدید و داستان سریال بازی تاج و تخت

عکسهای جدید و داستان سریال بازی تاج و تخت

عکسهای جدید و داستان سریال بازی تاج و تخت

اگر شما هم یکی از مخاطب های بی شمار این سریال هستید، برای شروع ادامه‌ پخش این سریال، باید تا فروردین ماه سال ۱۳۹۵ (آپریل ۲۰۱۶ میلادی) صبر کنید.

عکسهای جدید و داستان سریال بازی تاج و تخت

 

برن استارک بازمی گردد

به گزارش سیمرغ طرفداران سریال محبوب بازی تاج و تخت (Game of Thrones) باید خوشحال باشند، چرا که این سریال با داستانی جذاب تر در فصل بعد ادامه پیدا خواهد کرد. اما سوال بسیاری از مخاطبان این است که فصل ششم این سریال چه زمانی پخش خواهد شد؟

عکسهای جدید و داستان سریال بازی تاج و تخت

اگر شما هم یکی از مخاطب های بی شمار این سریال هستید، برای شروع ادامه‌ پخش این سریال، باید تا فروردین ماه سال ۱۳۹۵ (آپریل ۲۰۱۶ میلادی) صبر کنید. احتمال می رود تاریخ دقیق این سریال ۲۳ فروردین ماه یعنی ۱۲ آپریل سال آینده باشد. گفتنی است بازی تاج و تخت موفق‌ترین سریال شبکه‌ی HBO به شمار می‌رود. این سریال همچنین رکورددار دانلود غیرقانونی در سال گذشته بوده است.

درباره سرنوشت شخصیت “جان اسنو” کیت هرینگتون در سریال “بازی تاج و تخت” شایعاتی به وجود آمده بود، اما به تازگی تصویری منتشر شده که نشان می‌دهد که آیزک همپستد-رایت به نقش برن استارک،‌ پسر فلج “ند” و “کتلین استارک” که قابلیت ورود به ذهن حیوانات و کنترل کردن آنها را دارد، بازمی‌گردد.

عکسهای جدید و داستان سریال بازی تاج و تخت

این شخصیت در فصل پنجم سریال حضور نداشت و آخرین بار او را در قسمت آخر فصل چهارم و بعد از این دیدیم که با شخصیت مرموز زاغ سه‌ چشم (که آن موقع نقشش را “استروان راجر” بازی می‌ کرد و حالا مسئولیت ایفای آن را “مکس فون سیدو” در فصل جدید بر عهده دارد) ملاقات می‌ کند.

عکسهای جدید و داستان سریال بازی تاج و تخت

 برن استارک در فصل ششم «بازی تاج و تخت»
انترتینمنت ویکلی عکسی رسمی از آیزک همپستد-رایت در فصل جدید «بازی تاج وتخت» منتشر کرد.

 با وجود اینکه اچ‌بی‌او خودش هم تا به حال به بحث‌های داغی که درباره سرنوشت شخصیت جان اسنوی کیت هرینگتون در سریال «بازی تاج و تخت» به وجود آمدند دامن زده، این شبکه عکسی را منتشر کرد که ثابت می‌کند یک شخصیت دیگر هم به این سریال بازمی‌گردد

تصویری که توسط انترتینمنت منتشر شده به ما نشان می‌دهد که آیزک همپستد-رایت به نقش برن استارک،‌ پسر فلج ند و کتلین استارک که قابلیت ورود به ذهن حیوانات و کنترل کردن آن‌ها را دارد، بازمی‌گردد

این شخصیت در فصل پنجم سریال حضور نداشت و آخرین بار او را در قسمت آخر فصل چهارم و بعد از این دیدیم که با شخصیت مرموز زاغ سه‌چشم (که آن موقع نقشش را استروآن راجر بازی می‌کرد و حالا مسئولیت ایفای آن را مکس فون سیدو در فصل جدید بر عهده دارد) ملاقات می‌کند. همانطور که انتظار می‌رفت، با توجه به اینکه این بازیگر ۱۶ سال دارد، برن بسیار بالغ‌تر از آخرین باری است که او رادیدیم

همپستد-رایت بازگشت خود به سریال شبکه اچ‌بی‌او را در اوایل سال تایید کرده و به آیریش اگزمینر گفته بود: «من این فصل برمی‌گردم و داستان برن خیلی جالب می‌شود… او چند بینش جالب دارد».

loading...
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Copyright Saison.ir © 2015 - Allrights Reserved. سایسون