خانه » زیبایی و آرایش » آموزش آرایش » راه حل از بین بردن حالت خستگی و تیرگی چشم ها

راه حل از بین بردن حالت خستگی و تیرگی چشم ها

راه حل از بین بردن حالت خستگی و تیرگی چشم ها

راه حل از بین بردن حالت خستگی و تیرگی چشم ها

از بین بردن حالت خستگی چشم ها

حلقه های سیاه اطراف چشم، پف زیر چشم و وجود سایه هایی اطراف آن برای خانم ها زیاد خوشایند نبوده به همین دلیل سایسون در این مقاله شما را با یکسری روش ها جهت از بین بردن این حالت ها اطراف چشم آشنا می کند. 1. کانسیلر : کانسیلر توانایی فوق العاده…

حلقه های سیاه اطراف چشم، پف زیر چشم و وجود سایه هایی اطراف آن برای خانم ها زیاد خوشایند نبوده به همین دلیل سایت آرایشگری در این مقاله شما را با یکسری روش ها جهت از بین بردن این حالت ها اطراف چشم آشنا می کند.

راه حل از بین بردن حالت خستگی و تیرگی چشم ها

1. کانسیلر : کانسیلر توانایی فوق العاده ای در پوشاندن تیرگی زیر چشم دارد اما انتخاب رنگ آن مهم می باشد و بهتر است یک یا دو درجه از رنگ کرم پوردی که استفاده می کنید روشن تر باشد. به تازگی کانسیلر هایی در بازار آمده است که خاصیت پوشاندن لکه های جوش را هم داشته و حالت چند منظوره دارد و توصیه می شود در صورتی که صورتتان جوش دارد از این کانسیلرها استفاده نمایید.

2. هایلایت صورتی : یک روش فوق العاده و در عین حال عجیب استفاده از سایه صورتی در نواحی تیره اطراف چشم بدین گونه که سایه صورتی مات و یا با استفاده از مداد صورتی به هاله در قسمت تیره چشم به حالت V ایجاد نموده و برای این کار از گوشه داخلی چشم شروع نمایید. با این روش علاوه بر حذف تیرگی چشمان خود را روشن تر و بزرگ تر نشان خواهید داد.

3. سایه چشم : استفاده از شایه چشم مظابق با رنگ چشمانتان می توانید تیرگی اطراف چشمتان را کم رنگ نموده ولی انتخاب سایه به رنگ چشم فوق العاده به بکدیگر ربط دارند و در صورتیکه از سایه با توناژ برنزه استفاده کنید زیبایی چشمانتان دو چندان خواهد شد.

4. درمان های خانگی : با استفاده از روش های خانگی مانند قرار دادن حلقه های خیار، چای کیسه ای و حتی کمپرس سیب زمینی برروی چشمانتان از تیرگی و پف زیر چشم رها خواهید یافت.

.

منبع:arayeshgari.com

آرایشگری

loading...
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Copyright Saison.ir © 2015 - Allrights Reserved. سایسون