خانه » زیبایی و آرایش » آموزش آرایش » درمان گره خوردگی موها

درمان گره خوردگی موها

درمان گره خوردگی موها

درمان گره خوردگی موها

خانم ها عاشق موهای بلند می باشند اما موضوعی که آنها را در این مورد ناراحت می کند گره خوردن موهایشان می باشد که به راحتی نمی توانند انگشتان خود را بین موهایشان فرو برده و از لطافت و نرمی آن احساس رضایت داشته باشند. مجله آرایشگری در این مقاله یکسری…

خانم ها عاشق موهای بلند می باشند اما موضوعی که آنها را در این مورد ناراحت می کند گره خوردن موهایشان می باشد که به راحتی نمی توانند انگشتان خود را بین موهایشان فرو برده و از لطافت و نرمی آن احساس رضایت داشته باشند. سایت آرایشگری در این مقاله یکسری راه کار مفید جهت از بین بردن گره های مو به شما پیشنهاد می دهد.

 

  • یکی از اشتباهاتی که خانم ها انجام می دهند با موهای گره خورده به حمام می روند، پس قبل از حمام رفتن موهایتان را شانه کرده و موهای بدون گره را بشویید. در حمام هم در صورتی که موهایتان درهم گره خوردند سعی در باز کردن گره موهای خیس نکنید.
  • برای باز کردن گره موهایتان از کاندیشنر استفاده نمایید و در صورتی که موهای چربی دارید توصیه می گردد تنها ساقه مو را به کاندیشنر آغشته نموده و سپس اقدام به باز کردن گره موهایتان کنید.
  • اگر موهایتان مرتب گره می خورد بجای برس مو از شانه های دانه درشت استفاده نمایید چرا که استفاده از این شانه ها احتمال گره خوردن موهایتان را کاهش می دهد و در نتیجه موهایتان کمتر آسیب می بیند.
  • امروزه محصولات جدیدی به بازار آمده است که در باز گره مو بسیار کمک می کند و در علاوه بر آن در صورتیکه موهایتان گره خورده باشد گره های آن را از بین می برد.
  • موخوره خود دلیل بر گره خوردن مو می باشد و توصیه می شود در صورتیکه موهای بلند خود رادوست دارید هر از گاهی مقداری از موهای خود را کوتاه نمایید.

.

منبع:arayeshgari.com

آرایشگری

loading...
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Copyright Saison.ir © 2015 - Allrights Reserved. سایسون