خانه » سبک زندگی » راز های موفقیت » قوانین مهمی که پیش از ازدواج باید بدانید!

قوانین مهمی که پیش از ازدواج باید بدانید!

قوانین مهمی که پیش از ازدواج باید بدانید!

قوانین مهمی که پیش از ازدواج باید بدانید!

قوانینی مهم پیش از ازدواج

خیلی‌ها وقتی به کسی برمیخورند که فکر می‌کنند می‌تواند همسر ایده‌آلی برای آنها باشد، طوری خودشان را نشان می‌دهند که فکر می‌کنند طرف مقابل می‌خواهد آنها را آنگونه ببیند. بعضی‌ها سعی می‌کنند خودشان را قدرتمند، با علم و اطلاع فراوان یا اسرارآمیز نشان دهند. بعضی‌ها فکر می‌کنند اگر سکوت کنند از هر کاری بهتر است. عده‌ای دیگر هم گمان می‌کنند که باید لطیفه بگویند و خوش مشرب باشند.

شخصیت مصنوعی

اما شما نباید این کارها را بکنید. ممکن است بتوانید یکی، دو روز و حتی یکی دو ماه در قالب شخصیتی که نیستید ظاهر شوید اما همیشه به شکلی غیر از خود ظاهر شدن کاری دشوار و تقریبا غیرممکن است. اگر فکر می‌کنید این همان شخصی است که می‌خواهید با او ازدواج کنید و 50 سال از عمرتان را در کنار او بگذرانید، آیا فکر می‌کنید درست باشد این مدت دراز را در قالب کسی که نیستید ظاهر شوید؟

قرار نیست چنین اتفاقی بیافتد. آیا می‌خواهید عمری را در پس یک نقاب، ظاهر شوید و شخصیتی مصنوعی را به نمایش بگذارید، آن هم به این دلیل که مبادا او از شما خوشش نیاید.

تقلب نکنید

اجازه بدهید واضح‌تر حرف بزنم، نمی‌گویم نباید سعی کنید رفتار خود را اصلاح کنید. همه ما باید همیشه این کار را بکنیم و تنها در زندگی مشترک هم نیست که باید این کار را بکنیم. مطمئنا شما می‌توانید سازمان یافته‌تر و بهتر رفتار کنید و می‌توانید کمتر منفی باشید تغییر دادن رفتار هرگز چیز بدی نیست. این قانون مربوط به تغییر دادن شخصیت اصولی شماست.

از این رو سعی کنید خودتان باشید. اگر خود واقعی شما آن کسی نیست که دیگران خواهان آن‌اند، احتمالا به شکل درست برخورد نمی‌کنید. از آن گذشته ممکن است شما به اشتباه فکر کنید که آنها خواهان فرد ساده‌ای نیستند. شاید آنها اشخاص خوش مشرب را ترجیح می‌دهند یا نیاز دارند کسی مراقب و متوجه آنها باشد.

توجه کنید اگر تقلبی در کار باشد، شما فردی را به خود جلب می‌کنید که خواهان چیزی است که شما فاقد آن هستید. این چه کمکی به شما می‌کند؟ مطمئن باشید کسی هست که شما واقعی را می‌خواهد و شما را با همه محسنات و اشکالاتی که دارید می‌پذیرد، بگذارید بگویم اصولا آنها اشکالات شما را اشکال نمی‌بینند. در واقع آنها این چیزهایی را که خودتان اشکال می‌پندارید، جذابیت منحصربه‌فرد شما می‌دانند و حق هم با آنهاست. بنابراین سعی کنید آن کسی را که به واقع هستید به نمایش بگذارید.

منبع: تیپ لایف دات آی آر

loading...
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Copyright Saison.ir © 2015 - Allrights Reserved. سایسون