خانه » گالری عکس » عکس های پشت صحنه سریال ها » داستان و بازیگران سریال دیوار شیشه ای + عکس های سریال دیوار شیشه ای

داستان و بازیگران سریال دیوار شیشه ای + عکس های سریال دیوار شیشه ای

داستان و بازیگران سریال دیوار شیشه ای + عکس های سریال دیوار شیشه ای

سریال دیوار شیشه ای

در ادامه داستان و بازیگران سریال دیوار شیشه ای به همراه عکس هایی از آن منتشر می کنیم.

سریال «دیوار شیشه‌ای» به تهیه کنندگی علی اکبر تحویلیان و کارگردانی مشترک راما قویدل و نوید مهین دوست این روزها با بازی زهیر یاری و الهام جعفرنژاد در پارکی حوالی ولنجک پیگیری می‌شود.

سریال «دیوار شیشه‌ای» به تهیه کنندگی علی اکبر تحویلیان و کارگردانی مشترک راما قویدل و نوید مهین دوست اینروزها در حالی در پارکی حوالی ولنجک پیگیری می‌شود که حدود ۷ درصد از کل سریال ضبط شده است.

زهیر یاری و الهام جعفرنژاد از جمله بازیگرانی هستند که در این لوکیشن مقابل دوربین رفته‌اند.

سریال دیوار شیشه ای

«دیوار شیشه‌ای» علاوه بر ساختار اپیزودیک، قصه‌هایی پیوسته به یکدیگر نیز دارد که ضمن روایت یک داستان اصلی در هر قسمت داستان مستقلی را هم در بر می‌گیرد و به ارتباط بین افرادی می‌پردازد که از رسانه استفاده می‌کنند و به واسطه بهره بردن از رسانه‌های مختلف با دنیای بیرون و جهان پیرامونی خود در ارتباط هستند. این سریال در قالب برنامه‌ای روایت می‌شود که در هر قسمت افراد مختلفی با ماجراهای گوناگون و تجربه متفاوت از یکدیگر وارد آن می‌شوند و برای استمداد یا روشنگری جامعه به این قصه رفت‌و آمد دارند.

داستان ثابتی برای این سریال در نظر گرفته شده است که به حوادث و اتفاقات و مشکلات زندگی تهیه کننده این برنامه تلویزیونی با همسرش که او هم از عوامل تهیه برنامه است، می‌پردازد.

همچنین قرار است تا بخشی از این سریال توسط قویدل و بخشی توسط مهین دوست و بخش‌هایی نیز توسط هر دوی این افراد کارگردانی شود.

سریال دیوار شیشه ای

تاکنون حدود یک ماه از ضبط این سریال پشت سر گذاشته شده است و به احتمال فراوان تا دی ماه سال جاری ضبط ادامه خواهد داشت. هنوز بازیگران اصلی انتخاب نشده‌اند. همچنین به دلیل ساختار اپیزودیک و سریالی این اثر بازیگرانی چون: شبنم قلی خانی، زهیر یاری، الهام جعفرنژاد، سیامک احصائی، روشنک عجمیان، هدایت هاشمی، سولماز غنی، علیرام نورائی، طوفان مهردادیان، مریم سرمدی و … در این سریال حضور دارند.

مجموعه اپیزودیک «دیوار شیشه ای» به قلم محمد محمود سلطانی و روح الله صدیقی به سفارش مرکز گسترش فیلم نامه نویسی در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای در مرحله نگارش قرار دارد.

loading...
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Copyright Saison.ir © 2015 - Allrights Reserved. سایسون