خانه » گالری عکس » عکس های پشت صحنه سریال ها » رضا عطاران با بازی در سریال زیر آسمان شهر ۴ به تلویزیون برگشت

رضا عطاران با بازی در سریال زیر آسمان شهر ۴ به تلویزیون برگشت

رضا عطاران با بازی در سریال زیر آسمان شهر ۴ به تلویزیون برگشت

رضا عطاران

رضا عطاران با سریال زیر آسمان شهر ۴ به تلویزیون برگشت

رضا عطاران نویسنده وکارگردان طنز به عنوان مشاور و طراح در قسمت چهارم سریال زیر آسمان شهر ۴ به کارگردانی مهران غفوریان همکاری می کند.

مهران غفوریان کارگردانی سری چهارم «زیر آسمان شهر» را بر عهده دارد و رضا عطاران نیز مشاور و طراح این مجموعه شبانه است. رضا عطاران آخرین بار با سریال «بزنگاه» در مقام کارگردان و بازیگر حاضر شد؛ سریالی که در ماه مبارک رمضان پخش شد و به دلیل حاشیه هایی که داشت باعث شد تا وی در این سال ها به جای تلویزیون در سینما به فعالیت بپردازد.

رضا عطاران

در این سال ها بارها خلاء نبود آثار کمدی و طنز احساس شد و منتقدان و کارگردانان از لزوم بازگشت عطاران به عنوان سرمایه ای که از تلویزیون رشد کرده است به رسانه ملی سخن گفتند. چندی است که خبرهایی مبنی بر ساخت «زیر آسمان شهر ۴» منتشر می شود؛ سریالی که مهران غفوریان بازیگر و کارگردان آن بود. رضا عطاران نیز نویسندگی و طراحی سری اول این مجموعه نود شبی را بر عهده داشت.

رضا عطاران

این مجموعه قرار است دوباره به کارگردانی مهران غفوریان و تهیه کنندگی مهران مهام به تولید برسد. حالا با تولید دوباره این مجموعه عطاران کار طراحی و مشاوره سری چهارم این مجموعه را بر عهده دارد.

رضا عطاران با سریال زیر آسمان شهر ۴ به تلویزیون برگشت

loading...
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Copyright Saison.ir © 2015 - Allrights Reserved. سایسون