خانه » گالری عکس » عکس های جالب و دیدنی » عکس لو رفته و جنجالی مربی ایرانی در دیسکو برزیل کنار زنان بد حجاب
 ماسک BLACK MASK SEVDA

عکس لو رفته و جنجالی مربی ایرانی در دیسکو برزیل کنار زنان بد حجاب

عکس لو رفته مربی لیگ برتر ایران در دیسکو برزیلعکس لو رفته و جنجالی مربی ایرانی در دیسکو برزیل کنار زنان بد حجاب

این روزها که بسیاری از مربیان و ورزشکاران ایرانی جهت شرکت در المپیک ریو بزریل، عازم این کشور شده اند شاهد انتشار تصاویری بعضا نامربوط به شرایط و جو فرهنگی کشور هستیم. در اولین مورد تصاویر مربی لیگ برتری در دیسکو برزیل کنار زنان برهنه منتشر شده است. عکس های لو رفته مربی لیگ برتری و فیلم جنجالی سرمربی لیگ برتری ایران در دیسکو ایرانی پارسیان برزیل همزمان با المپیک ۲۰۱۶ کنار زنان بدکاره که با جزئیات آورده شده است.

خبر حضور این مربی لیگ برتر در دیسکوهای برزیل کنار زنان بدکاره و انتشار فیلم و عکس های او کنار زنان بدکاره و در حالت نامتعادل از توسط برخی سایت ها منتشر شده است.

عکس لو رفته مربی لیگ برتر ایران در دیسکو برزیل

عکس لو رفته مربی لیگ برتر ایران در دیسکو برزیل

عکس های لو رفته

خبر حضور این مربی لیگ برتر در دیسکوهای برزیل کنار زنان بدکاره بدون انتشار عکس و فیلمی و یا حتی نام بردن از مربی منتشر شده که این گمانه زنی را به وجود می آورد که خبر غیر واقعی بوده و جنبه جذب بازدید کننده دارد.

در خبر ها آمده یکی از مربیان لیگ برتری که به شدت ادای آدم های با اخلاق را در می آورد اما متاسفانه به شدت اهل کارهای ضد اخلاق است و در بحث فوتبالی با دلال ها نشست و برخاست دارد و فقط از یک کانال خاص بازیکن می گیرد و از بازیکنان پورسانت های قابل توجه دریافت می کند و در بحث خارج از فوتبال هم مقابل جنس مخالف، اختیار خودش را از دست می دهد و از خود بیخودتر می شود (بیخودتر به این دلیل که همه می دانند حتی در شرایط عادی هم آدم بیخودی است) و آبروی هر چه آدم بااخلاق و مدعی حفظ ارزش های اخلاقی را برده است.

عکس لو رفته مربی لیگ برتر ایران در دیسکو برزیلعکس لو رفته مربی لیگ برتر ایران در دیسکو برزیل کنار زنان برهنه

این مربی بی اخلاق مدتها قبل سفری به برزیل داشت تا بازیکن انتخاب کند اما از این سفر تصاویر و فیلم هایی از طریق یک ایرانی مقیم برزیلی به دست مدیران باشگاهش رسیده که نشان می دهد این مربی مدعی اخلاق، به جای حضور در تمرین تیم ها و تماشای بازی بازیکنان مدنظر باشگاه، هر شب به دیسکوهای مختلف در برزیل می رفته و در حال فتح نایت کلاب ها بوده است!

گویا از این مربی بی اخلاق که ادای بااخلاق ها را در می آورد تصاویری موجود است که او را در حالت غیرطبیعی کنار بدکاره ها نشان می دهد! دوست داریم بدانیم این مربی بااخلاق دقیقا در دیسکوهای برزیل چه می کرده است؟ آیا او در حال ارشاد جوانان برزیلی بوده تا به راه راست هدایت شوند؟ این ظاهرسازها بیشترین لطمه را به اخلاق و اعتقادات نسل جوان جامعه زده اند.

 برس مو الکتریکی LCD دار تخفبف وبژه
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Copyright Saison.ir © 2015 - Allrights Reserved. سایسون