خانه » گالری عکس » عکس های پشت صحنه سریال ها » خبر جنجالی طلاق ترانه علیدوستی از همسرش!! عکس

خبر جنجالی طلاق ترانه علیدوستی از همسرش!! عکس

1246_wWw.SaiSON.Ir - Copy (63) خبر جنجالی طلاق ترانه علیدوستی از همسرش!! عکس

خبر طلاق ترانه علیدوستی از همسرش و جدایی ترانه علیدوستی که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده است با جزییات به همراه عکس برای شما آورده ایم.زمزمه‌ هایی مبنی بر جدایی ترانه علیدوستی و همسرش شنیده می شود که تا این لحظه هیچ خبر موثق و قطعی درباره آن به گوش نرسیده است.

خبر جنجالی طلاق ترانه علیدوستی از همسرش!! عکسطلاق ترانه علیدوستی

یکی از بازیگران خبرساز در سال جاری احتمالا ترانه علیدوستی است. بعد از حرف های فمینتیستی این بازیگر شایعه جدایی از همسرش قوت گرفت اما تا این لحظه هیچ خبر موثق و قطعی درباره آن شنیده نشده است.

خبر جنجالی طلاق ترانه علیدوستی از همسرش!! عکسخبر جنجالی طلاق ترانه علیدوستی از همسرش!! عکس

بعید نیست که در پی مسئله تتو دست هایش و حرف هایی که در دفاع از فمینیست زده برخی آهنگ جدایی ترانه را کوک کرده باشند تا شویی ساختگی علیه او راه بیاندازند.

این در حالی است که ترانه علیدوستی یکی از بی حاشیه‌ ترین بازیگران است که کمتر زندگی خصوصی‌ اش در دایره رسانه‌ ها افتاده! با اینکه هر ازدواجی ممکن است به طلاق منجر شود اما امیدواریم که این خبر شایعه باشد.

 

خبر جنجالی طلاق ترانه علیدوستی از همسرش!! عکسواکنش ترانه علیدوستی به طلاق از همسرش + عکس

ترانه علیدوستی در زمان ازدواج نیز نسبت به برخی از شایعاتی که درباره همسرش و ازدواجش در فضای مجازی منتشر شده بود واکنش تند نشان داده و گفت:

چند هفته ای در سفر بودم و به تازگی متوجه شدم در غیابم متن بالابلندی در رابطه با زندگی خصوصی من در رسانه ها منتشر شده است.

این متن که به ظاهر از روی حسن نیت است، در باطن سرشار است از تخیلات شرم آور نویسنده اش درباره شخصی ترین وجوده زندگی من، از جمله نوحه سرایی در مورد مرگ برادرم، و نشر اکاذیب مطلق درباره همسرم. همسر من نه تاجر است و نه مقیم لندن است و نه چند سال از من بزرگتر است.

خلاصه هر از گاهی عده ای بیکار به دنبال سوژه لابه لای زندگی خصوصی هنرمندان می گردند تا مدتی همه را سر کار بگذارند.

منبع:biafun.com

loading...
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Copyright Saison.ir © 2015 - Allrights Reserved. سایسون