خانه » گالری عکس » خبرها و مطالب خواندنی » جزییات قتل در محله یافت آباد به خاطر مخالفت پدرش با ازدواج وی +عکس

جزییات قتل در محله یافت آباد به خاطر مخالفت پدرش با ازدواج وی +عکس

جزییات قتل در محله یافت آباد به خاطر مخالفت پدرش با ازدواج وی +عکس

جزئیات قتل در محله یافت آباد بخاطر مخالفت پدرش با ازدواج وی +عکس

پسری ناخلف به خاطر مخالفت پدرش با ازدواج وی، ‌دست به جنایت آتشین در محله یافت آباد زد.

جزییات قتل در یافت‌آباد

ساعت 04:00 یکم مرداد ماه، از طریق مرکزفوریت‌های پلیسی 110 وقوع یک فقره آتش‌سوزی در منطقه یافت آباد – خیابان زندیه به کلانتری151 یافت آباد اعلام شد.

با حضور مأمورین کلانتری در محل و انجام بررسیهای اولیه مشخص شد جوانی به نام فرامرز  ( 24ساله ) به انگیزه اختلاف خانوادگی اقدام به ریختن بنزین  بر روی یک دستگاه خوردو پژو 206 به شماره *** ی 48 ایران77 و آتش زدن آن كرده که پدرش به هویت محمود  ( 46 ساله) با اطلاع از موضوع، قصد ممانعت داشته که دچار سوختگی شدید شده است.

با وجود انتقال مصدوم حادثه آتش سوزی به بیمارستان و انجام اقدامات درمانی بر روی وی، متأسفانه محمود به علت شدت سوختگی فوت كرد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “قتل عمـد” و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با حضور در محل جنایت به تحقیق از خانواده مقتول و متهم پرداختند؛ در همان مراحل اولیه تحقیقات مشخص شد که فرامرز (متهم پرونده) از حدود دو ماه پیش از وقوع حادثه با خانواده اش بویژه پدرِ خود اختلاف پیدا کرده و همین موضوع باعث شده تا پدر فرامرز (مقتول پرونده) پس از گذشت مدتی اقدام به گرفتن خودرو 206 شخصی اش از وی كند.

با آغاز تحقیقات جهت دستگیری متهم، کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی اطلاع پیدا کردند که متهم پس از متواری شدن از محل جنایت به تازگی و به صورت مخفیانه مجددا به محل کارش در یک کارگاه خیاطی مراجعه كرده است.

با شناسایی دقیق مخفیگاه متهم در کارگاه خیاطی واقع در منطقه یافت آباد، این محل تحت مراقبت نامحسوس پلیسی قرار گرفت و سرانجام روز پنجشنبه 25 شهریور ماه، کارآگاهان با اطمینان از حضور متهم در مخفیگاهش وی را دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند.

جزییات قتل در محله یافت آباد به خاطر مخالفت پدرش با ازدواج وی +عکس

“فرامرز” پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ صراحتا به ایجاد حریق عمدی و آتش زدن خودرو 206 منجر به قتل پدرش اعتراف کرد.

متهم در خصوص اختلاف خود با پدرش به کارآگاهان گفت: “از حدود چند ماه پیش با دختری آشنا و پس از مدت کوتاهی به وی علاقه مند شدم؛ موضوع را با اعضای خانواده در میان گذاشتم اما پدرم با این موضوع به شدت مخالفت کرد و همین موضوع سرآغاز اختلاف من با او شد بگونه ای که از حدود دو ماه پیش من دیگر شب ها به خانه نمی رفتم و شب ها پس از پایان کار در همان کارگاه خیاطی می ماندم”.

متهم در خصوص انگیزه خود برای آتش زدن خودرو 206 گفت: “پس از گذشت مدتی، پدرم اقدام به گرفتن خودرو 206 شخصی ام از من كرد و این در حالی بود که من با پول خودم اقدام به خرید آن کرده بودم؛ از این موضوع بسیار عصبانی شده بودم و همین موضوع باعث شدت پیدا اختلاف من و پدرم شد تا اینکه شب حادثه طی یک تماس تلفنی عنوان کردم که ماشین را به آتش خواهم کشید”.

متهم در خصوص شب حادثه آتش سوزی به کارآگاهان گفت: “ساعت 03:00 یکم مرداد ماه، پس از تهیه چند لیتر بنزین به در منزل پدرم که ماشین پژو 206 من نیز مقابل آن پارک بود، رفتم؛ با عصبانیت زیاد اقدام به ریختن بنزین روی ماشین خود کرده بودم که پدرم با شنیدن صدای فریادهای من، از خانه بیرون آمد؛ پدرم قصد داشت بطری بنزین را از من بگیرد که مابقی بنزینِ داخل بطری را به روی صورت و بدنش پاشیدم. یک فندک همراه خود داشتم؛ آن را روشن کرده و به سمت ماشین پرتاب کردم؛ ناگهان ماشین شلعه ور شد؛ پدرم نزدیکی ماشین ایستاده بود که باعث شد او نیز آتش بگیرد. بسیار ترسیده بودم و به سرعت از محل متواری شدم؛ پس از چند روز متوجه شدم که پدرم در بیمارستان فوت کرده است”.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت: “با توجه به اعتراف صریح متهم، قرار بازداشت موقت از سوی مقام محترم قضایی صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است”.

باشگاه خبرنگاران جوان

loading...
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Copyright Saison.ir © 2015 - Allrights Reserved. سایسون