خانه » زیبایی و آرایش » چهار مدل موی معروف به سبک کیت میدلتون

چهار مدل موی معروف به سبک کیت میدلتون

چهار مدل موی معروف به سبک کیت میدلتون

چهار مدل موی معروف به سبک کیت میدلتون

همیشه آراستگی و مدل موهای مشاهیر سلطنتی در توجه ویژه ای بوده است. جالب اینکه این خانواده‌ها برای موهای خود اهمیت ویژه ای قايل هستند. در ادامه با من و سایسون همراه باشید تا چند نمونه از مدل موهای کیت میدلتون، دوشس کمبریج را بررسی کنیم.

مدل موی کنار گردن با کلاه

همانطور که می‌دانید پوشش کلاه در مراسم مهم برای اعضای خانواده سلطنتی انگلیس، بسیار مهم و ضروری است. آرایشگران آن‌ها، کلاه‌ها را به وسیله گیره‌هایی بر روی سر محکم میکنند که احتمال افتادن کلاه از روی سر، در اثر وزش باد شدید یا هر  اتفاق دیگر که باعث کج شدن  کلاه باشد، را کاهش دهند. اما حتی محکم‌ترین گیره‌های کلاه هم توانایی  نگه داشتن انواع کلاه‌های مجلسی و تزئینی آن‌ها که معمولا سنگین است و با گل یا جواهرات  زیادی تزیین شده‌اند را ندارند.

چهار مدل موی معروف به سبک کیت میدلتون

استفن کاسالی(Stephen Casali) طراح مشهور لباس و آرایش انگلیسی،  توضیح می‌دهد که راه حل این مشکل، آماده ساختن مو قبل از پوشیدن کلاه است. به پیشنهاد او، بهتر است صبح روزی که خانواده سلطنتی باید در مراسمی شرکت کنند که نیاز به پوشیدن کلاه‌های زینتی می‌باشد، حتما موها را کاملا با سشوار صاف کنند. گیره‌های کلاه بر روی موهای صاف، محکمتر قرار می‌گیرند. اگر در کلاه، گیره‌های شانه‌ایی برای اتصال کلاه به مو وجود دارد، بهتر است موها را به سمت عقب شانه کنید , و بعد موهارا جمع کنید و با گیره شانه محکم کنید. از نظر استفن اگر کلاه‌ منتخب آن‌ها برای اتصال به مو کش داشته باشد، آرایش مو باید به گونه‌ای باشد که این کش را بپوشاند و  به هیچ عنوان مشخص نشود.

 

مدل موی خانواده سلطنتی به هنگام سفر

آراستن موها با این مدل کمی سخت است. همچنین نیاز به محصولاتی دارد که ممکن است بعضی‌ها به دلیل هزینه بر بودن این محصولات، این مدل مو را انتخاب نکنند. اما مطمئنا خانواده سلطنتی مشکلی با انتخاب این مدل مو نخواهند داشت. پیشنهاد استفن کاسالی این است که از یک شامپوی خشک(شامپوهایی که بدون نیاز به آب موها را تمیز میکنند) استفاده کنند. او برند کالر لاستره (Colour Lustre Dry Cleaner from Shu Uemura) از این نوع شامپو را معرفی می‌نماید. وقتی نحوه استفاده از این نوع شامپو را از او می‌پرسیم می‌گوید که این شامپوی بدون نیاز به آب را از فاصله تقریبا ۱۰ اینچی به موهای خود اسپری کنید و شروع به ماساژ دادن موهای خود کنید.

چهار مدل موی معروف به سبک کیت میدلتون

اما ویکی ترنر(Vicky Turner)،  از سالن گلدزورتی( Goldsworthy) معتقد است در این مواقع و به خصوص وقتی که کمی هم عجله دارید بهتر است از اکستنشن‌های موی آماده استفاده کنید و محصولات اکستنشن موی  برند بالمین(Balmain) را معرفی می‌کند.

 

مدل موی خانواده سلطنتی مناسب برای مواقعی که فرصت کافی برای آرایش موها ندارند

تصور کنید در حالیکه فقط چهار ساعت تا شروع مهمانی رسمی‌ای که خانواده سلطنتی از میهمانان ویژه آن هستند باقی مانده است، عروس خاندان بر روی یک تپه و زیر باران در حال خیس شدن است. به نظر دردسر بزرگی می‌آید. هرگز هیچ تصویری از یکی از اعضای خانواده سلطنتی پیدا نخواهید کرد که ظاهری آشفته و نامرتب و ژولیده داشته باشند. آراستگی رکن اصلی زندگی آن‌هاست. از استفن پرسیدیم که مثلا اگر کیت میدلتون در چنین شرایطی قرار بگیرد باید چه کاری انجام دهد.

چهار مدل موی معروف به سبک کیت میدلتون

پیشنهاد استفن این بود که بهتر است به هر طریق ممکن موها را تمیز کرده و بعد موهای خود را با یک کش مو به صورت دم اسبی ببندد. تنها نکته مهم این است که کش موی پلاستیکی نباید دیده شود. می‌توان با رشته‌ای از مو که به دور کش پلاستیکی پیچیده شده، آن را پوشاند  و بعد هم باید مقدار زیادی تافت حالت دهنده به موها اسپری کند تا بعد از چند ساعت موها مجعد نشوند.

 

مدل موی مناسب همراه با تاج

گذاشتن تاج بر سر، در بین خانواده‌هایی که جایگاه اجتماعی بالایی دارند الزامی و اجباری است. آرایش موهایی که قرار است تاج بر روی آن قرارداده شود کابوس آرایشگران است. چون خانواده‌های سلطنتی به این تاج تعهد دارند. به همین دلیل به راحتی باید فراموش کرد که چقدر بعضی  از آن‌ها سنگین هستند. ثابت شدن صحیح تاج بر سر بدون اینکه کج شود یا بیفتد خودش یک هنر واقعی است. اگر تاج، کمی کج شوند و یا بیفتند باعث می‌شوند کل میهمانی به هم بریزد. استفن کاسالی در چنین مواقعی ابتدا موها را به خوبی با سشوار صاف می‌کند.

چهار مدل موی معروف به سبک کیت میدلتون

بسته به نوع و سنگینی تاج، ممکن است به گذاشتن کلاه گیس یا پد مو احتیاج باشد. کاری که همیشه استفن برای پنهان کردن قسمت پایینی تاج انجام می‌دهد این است که اطراف آن را با تکه‌هایی از مو که بافته شده‌‌اند می‌پوشاند. اما ویکی ترنر عادت دارد که با چند شانه که با جواهرات تزیین شده‌اند این قسمت را بپوشاند.

این مدل‌ موهایی که در این مقاله معرفی شد مدرن هستند و همینطور آنقدری ساده که به راحتی می‌توانید آن‌ها را امتحان کنید.

loading...

تاکنون ۳ نظر ثبت شده است.

  1. ایشون بازیگر بوده؟ چرا انقدر معروف

  2. عاشق متانتشم خیلی جیگره

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Copyright Saison.ir © 2015 - Allrights Reserved. سایسون