خانه » گالری عکس » عکس های فیلم و سریال » نیلوفر خرم نیک بازیگر جوان معمای شاه درگذشت! دلیل فوت نیلوفر خرم نیک!

نیلوفر خرم نیک بازیگر جوان معمای شاه درگذشت! دلیل فوت نیلوفر خرم نیک!

نیلوفر خرم نیک بازیگر جوان معمای شاه درگذشت! دلیل فوت نیلوفر خرم نیک!

نیلوفر خرم نیک بازیگر جوان معمای شاه درگذشت! دلیل فوت نیلوفر خرم نیک!

نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال «معمای شاه» روز گذشته چهارشنبه دهم شهریور ماه درگذشت.علی لدنی تهیه کننده سریال «معمای شاه» به کارگردانی محمدرضا ورزی در گفتگو با خبرنگار مهر با تایید درگذشت نیلوفر خرم نیک بازیگر این سریال گفت: روز گذشته چهارشنبه دهم شهریور ماه نیلوفر خرم نیک برای انجام یک جراحی به بیمارستان می رود که متاسفانه در هنگام جراحی فوت می کند.

این تهیه کننده ادامه داد: در حال حاضر اطلاعات دقیقی درباره چگونگی این اتفاق نداریم.

درگذشت این بازیگر را به خانواده وی تسلیت می گوییم.

نیلوفر خرم نیک بازیگر جوان معمای شاه درگذشت! دلیل فوت نیلوفر خرم نیک!

درگذشت نیلوفر خرم نیک بازیگر زن جوان سریال معمای شاه به همراه دلیل فوت نیلوفر خرم نیک که متاسفانه امروز پنجشنبه ۱۱ شهریور ۹۵ باخبر شدیم به رحمت خدا رفتند.

او در سریال معمای شاه نقش لیلی امیر ارجمند را بازی می‌ کرد. بنا بر اخبار رسیده، خرم‌ نیک در تهران و حین عمل جراحی درگذشت. درگذشت ایشان را به خانواده و علاقه‌ مندان سینما و تلویزیون ایران، تسلیت می‌ گوییم.

علی لدنی، تهیه‌ کننده سریال «معمای شاه» در گفت‌ و گو با ایسنا، ضمن تایید این خبر اعلام کرد این هنرمند در یکی از بیمارستان‌ های تهران و هنگام عمل جراحی فوت شده است و هنوز زمان دقیق مراسم خاکسپاری او مشخص نشده است.

لدنی همچنین یادآور شد که تمام سکانس‌ های مربوط به زنده‌ یاد نیلوفر خرم‌ نیک ضبط شده است، ولی هنوز زمان پخش آنها فرا نرسیده است.

نیلوفر خرم نیک بازیگر جوان معمای شاه درگذشت! دلیل فوت نیلوفر خرم نیک!

بیوگرافی نیلوفر خرم نیک

نیلوفر خرم نیک بازیگر نقش لیلی امیرارجمند سریال «معمای شاه» چهارشنبه دهم شهریور ماه درگذشت.

خرم نیک متولد ۲۶ اسفند ۱۳۶۱ تهران است. طبق پیگیری خبرنگار ما خانواده او خارج از کشور هستند و طبیعتا با حضور در کشور در مورد زمان و مکان خاکسپاری این بازیگر تصمیم می‌ گیرند.

نیلوفر خرم نیک بازیگر جوان معمای شاه درگذشت! دلیل فوت نیلوفر خرم نیک!

طبق آنچه در فضای مجازی منتشر شده است، خرم نیک متاهل و دارای فرزند بود.

سرپرست روابط عمومی معاونت درمان وزارت بهداشت و درمان با بیان اینکه هیچ عمل جراحی بر روی «نیلوفر خرم نیک» انجام نشده است؛ علت فوت وی را ایست قلبی و شدت آسیب های مغزی ناشی از وضعیت تنفسی، قبل از ورود به اورژانس اعلام کرد.

«آرزو دهقانی» در گفت وگو با فارس، با توضیح درباره اخبار منتشر شده مربوط به فوت نیلوفر خرم نیک (بازیگر تلویزیون) در حین جراحی،گفت: پس از بررسی های کارشناسی اولیه به عمل آمده مشخص شد بیمار در عصر روز نهم شهریور با سطح هوشیاری ۳ از ۱۵ و کبودی شدید و تنفس های منقطع به اورژانس یکی از بیمارستان های خصوصی تهران منتقل شده و توسط متخصص، عملیات احیای قلبی و ریوی بر روی وی انجام می شود و به دلیل وخامت حال عمومی به بخش مراقبت های ویژه بیمارستان منتقل می شود.

وی افزود:بیمار در بخش مراقبت های ویژه نیز دو بار دچار ایست قلبی- تنفسی شده که در هر دو بار عملیات احیای قلبی تنفسی با موفقیت انجام شده است، اما در سحرگاه روز بعد به دنبال سومین ایست قلبی- ریوی و شدت آسیب های مغزی ناشی از وضعیت تنفسی قبل از ورود به اورژانس، متأسفانه علی رغم تلاش های پزشکان و متخصصان، بیمار فوت می کند.

به گفته وی، هیچ عمل جراحی بر روی بیمار انجام نشده و تمامی اقدامات درمانی توسط متخصصین در اسرع وقت انجام شده است. در حال حاضر نیز جسد متوفی جهت اتوپسی و تعیین دقیق علت فوت به پزشکی قانونی منتقل شده است.

«نیلوفر خرم نیک» در سریال «معمای شاه» نقش لیلی امیر ارجمند را بازی می کرد، که خبر فوت وی در بیمارستان، امروز منتشر شد.

loading...

تاکنون ۷ نظر ثبت شده است.

 1. سلام بچه ها الکی پشت سر مرده حرف نزنید گناه دار به جای این همه دروغ و چرت پرت یه حمد توحید براش بخوانید.خدا به خانوادش صبر بده

 2. اين خبر كه زير عمل فوت كرده اشتباه و شايد هم دروغ هست
  ايشون دچار ايست قلبي و كاهش هوشياري شدن و در حالي به بيمارستان رسيدن كه هيچ علايم حياتي نداشتن و فقط در بيمارستان احيا شدن
  روحشان شاد

 3. هرکه را به دین خود ..خدا رحمتش کنه

 4. خیلی نارحت شدم
  خدا به خانوادش صبر بده

 5. روحش شاد و یادش گرامی
  من نمیدونم این چه رسمیه که جوانای امروز ما شب میخوابن و فردای صبح که از خواب بلند شدن میگن ما باید بریم بینی مان را عمل جراحی کنیم به قول یکی از همسایه مون که مرحوم شدند میگفت مگه کارخانه خدا را آدم دست میزنه؟ به هر حال خدا به خانواده اش صبر عطا فرماید

 6. خدارحمتش کنه ولی آدم صورت خودش خیلی خوشگل تره آدم باید ی نقاشی از خدا باشه نه ی خط خطی از دست ی جراح و آخر و عاقبتش هم مرگ میشه فقط متاسفم خدا به خانوادش صبر بده خیلی جوان بود.

 7. خیلی ناراحت شدم و خیلی هم متعجب امیداورم روحش شاد باشد و یادشان گرامی و خانواده اش ما را در این غم شریک بداند
  خدا رحمتشان کند

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Copyright Saison.ir © 2015 - Allrights Reserved. سایسون