خانه » گالری عکس » خبرها و مطالب خواندنی » بازیگر کودک آگهی تبلیغاتی شامپو بس کیست؟ +تصاویر

بازیگر کودک آگهی تبلیغاتی شامپو بس کیست؟ +تصاویر

بازیگر کودک آگهی تبلیغاتی شامپو بس کیست؟ +تصاویر

بازیگر کودک آگهی تبلیغاتی شامپو بس کیست؟ +تصاویر

صاحب عکس بازیگر کودک پیام بازرگانی شامپو بس شایعه است؟پیام بازرگانی شامپو بس

عکس منتشر شده این روزها در شبکه های اجتماعی از صاحب عکس بازیگر کودک پیام بازرگانی شامپو بس که حالا بزرگ شده است و زن و بچه دارد شایعه است و تکذیب شد.

طی روزهای گذشته تصویری با ادعای این که عکس میانسالی بازیگر یکی از به یادماندنی ترین تبلیغات تلویزیونی است، در فضای مجازی منتشر شده است که صحت ندارد.

به منظور جلوگیری از گسترش شایعات مجازی در شبکه‌ های اجتماعی، مهم‌ترین و جدیدترین شایعه منتشر شده در فضای مجازی که توسط کاربران شبکه‌ های اجتماعی نقل می‌شود را بررسی می‌ کنیم.

**شایعه**

طی روزهای گذشته تصویری با ادعای این که عکس میانسالی بازیگر یکی از به یادماندنی ترین تبلیغات تلویزیونی است، در فضای مجازی منتشر شده است.

بازیگر کودک آگهی تبلیغاتی شامپو بس کیست؟ +تصاویرصاحب عکس بازیگر کودک پیام بازرگانی شامپو بس شایعه است

**واقعیت**

واقعیت این است که صاحب عکس سمت راست فردی ۴۶ ساله است که دوران کودکی‌ اش به سال ها پیش از انقلاب بر می‌ گردد و در زمان پخش این آگهی تلویزیونی بیش از ۳۰ سال داشته است.

در همین رابطه وی در گفت و گو با انتقاد از کانال‌ های منتشر کننده عکس هایش در کنار عکس این بازیگر پیام بازرگانی گفت: تعجب می‌ کنم که چگونه کانال ها و برخی رسانه‌ ها بدون اندکی توجه عکس من که ۴۶ سالم هم است را به عنوان بزرگسالی این کودک منتشر می کنند.

بازیگر کودک آگهی تبلیغاتی شامپو بس کیست؟ +تصاویر

صاحب عکس بازیگر کودک پیام بازرگانی شامپو بس شایعه است

وی در ادامه در خصوص نحوه انتشار عکسش در فضای مجازی گفت: من عکس خودم را که در مراسم عروسی یکی از بستگان گرفته شده بود را برای چند روز در پروفایلم گذاشتم و بعد از چند روز برداشتم. در ابتدا چند گروه تلگرامی کوچک این تصویر را منتشر کردند و من هم با شوخی از کنار آن رد شدم اما امروز این عکس بازتاب فراوانی در کانال های خبری مهم پیدا کرده که باتوجه به شغلم این موضوع برایم نگران کننده تر است.

ملکی همچنین گفت: نمی‌دانم با این سوء تبلیغی که برای این شرکت شده است حالا باید جواب آن شرکت را هم بدهم یا خیر؟ ولی باید بگویم که من تا به حال از محصولات این شرکت استفاده نکردم.

loading...
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Copyright Saison.ir © 2015 - Allrights Reserved. سایسون