خانه » گالری عکس » عکس های جالب و دیدنی » سلفی های دو نفره پدر و پسر بابک جهانبخش در کنار آرتا پسرش + عکس
 بستنی ساز زوکو ZOKU

سلفی های دو نفره پدر و پسر بابک جهانبخش در کنار آرتا پسرش + عکس

 بابک جهانبخش,بابک جهانبخش در کنار آرتا پسرش,آرتا جهانبخش,

سلفی های دو نفره پدر و پسر بابک جهانبخش در کنار آرتا پسرش + عکس

بابک جهانبخش سلفی متفاوتی از خود به همراه آرتا جهانبخش پسرش در صفحه شخصی خود گذاشته است. او متولد (با نام شناسنامه‌ای علی جهانبخش)، زاده ۱ فروردین ۱۳۶۲ برابر با ۲۱ مارس ۱۹۸۳ در بوخوم، آلمان) بابک جهانبخش از خوانندگان موسیقی پاپ ایران.

 بابک جهانبخش,بابک جهانبخش در کنار آرتا پسرش,آرتا جهانبخش,

همیشه دلم بى قرار توئه
اهمه دلخوشى هام کنار توئه
تو رو دوست دارم
چقدر قلباى ما به هم نزدیکه
چقدر خوبه که تو پیشم هستى که
تو رو دوست دارم

 بابک جهانبخش,بابک جهانبخش در کنار آرتا پسرش,آرتا جهانبخش,

او نوازندگی پیانو را از ۵ سالگی زیر نظر استاد آلمانی در مدرسه موسیقی آزاد شهر بوخوم آلمان آغاز نمود و بعد از تحصیلات پدرش و بازگشت به ایران، علاقه خود را به موسیقی بیشتر دید و به صورت جدی تر موسیقی شرقی را دنبال کرد. اولین کسی که او را به خواننده شدن تشویق کرد مرحوم مجتبی میرزاده آهنگساز قدیمی بود. او دوره‌های آموزشی جدید را طی کرد و در سال ۱۳۷۶ و در سن ۱۴ سالگی، مجوز رسمی خود را از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که در آن زمان با تأیید محمدعلی معلم همراه بود دریافت کرد و در همان سال یک کار را برای صدا و سیما ضبط نمود.

 بابک جهانبخش,بابک جهانبخش در کنار آرتا پسرش,آرتا جهانبخش,  بابک جهانبخش,بابک جهانبخش در کنار آرتا پسرش,آرتا جهانبخش,  بابک جهانبخش,بابک جهانبخش در کنار آرتا پسرش,آرتا جهانبخش,  بابک جهانبخش,بابک جهانبخش در کنار آرتا پسرش,آرتا جهانبخش,  بابک جهانبخش,بابک جهانبخش در کنار آرتا پسرش,آرتا جهانبخش,  بابک جهانبخش,بابک جهانبخش در کنار آرتا پسرش,آرتا جهانبخش,  بابک جهانبخش,بابک جهانبخش در کنار آرتا پسرش,آرتا جهانبخش,  بابک جهانبخش,بابک جهانبخش در کنار آرتا پسرش,آرتا جهانبخش,  بابک جهانبخش,بابک جهانبخش در کنار آرتا پسرش,آرتا جهانبخش,  بابک جهانبخش,بابک جهانبخش در کنار آرتا پسرش,آرتا جهانبخش, بابک جهانبخش در کنار آرتا پسرش + عکس

 برس مو الکتریکی LCD دار تخفبف وبژه
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Copyright Saison.ir © 2015 - Allrights Reserved. سایسون