خانه » سرگرمی » بازی های آنلاین » آموزش خارج شدن از بن حتی برای کسانی که از مود استفاده نموده اند

آموزش خارج شدن از بن حتی برای کسانی که از مود استفاده نموده اند

خارج شدن از بن کلش,رفع بن شدن اکانت کلش,بن شدن از کلن در کلش اف کلنز

آموزش خارج شدن از بن حتی برای کسانی که از مود استفاده نموده اند

خب دوستان عزیز همونطور که مطلع هستید ، موج جدید بن ها از دیروز توسط سوپرسل آغاز شده و همچنان نیز ادامه دارد. در این میان بسیاری از افراد به اشتباه و به علت برداشت غلط سوپرسل قربانی شده اند. به همین علت ، سایت سایسون تصمیم گرفت تا آموزشی جامع و مفصلی برای نجات اکانت این گونه افراد و خارج کردن آنها از بن تدارک دیده و در اختیار شما عزیزان قرار دهد بنابراین حتما به این نکته توجه داشته باشید که این آموزش صرفا برای افرادی موثر خواهد بود که فکر میکنند اکانت آنها به اشتباه بن شده و هرگز از مود استفاده ننمودند.

*** تنها راه بازگردانیه اکانت شما ، ارتباط با سوپرسل ***

متاسفانه دیروز و در پی بن شدن بسیاری از اکانت ها، برخی سایت ها و کانال ها شتاب زده عمل کرده و به منظور جلب توجه ، مردم را به هجوم و اعتراض در پیج و فورم سوپرسل ترغیب نمودند. اینکار نه تنها فایده و ثمری تاکنون نداشته و در روز ها آتی نیز نخواهد داشت ، بلکه موجب وخیم تر شدن اوضاع نیز میگردد. چیزی که در این میان واضح است ، عزم راسخ سوپرسل برای برچیدن تمامی روش های غیر قانونی بازی میباشد که طبیعی است افرادی نیز در این میان به ناچار قربانی شوند که سوپرسل برای آن دسته از افراد نیز راه چاره ای دارد و همواره اعلام کرده است که اگر گمان میکنید اکانتتان به اشتباه بن شده است ، با ما تماس بگیرید تا به آن رسیدگی کنیم.

تیم ما از همان ساعات اولیه آغاز موج بن ، با انوشکا ( یکی از کارکنان سوپرسل) ارتباط داشته و تنها پاسخ و راه حلی که ما در این مورد از او دریافت کردیم ، ارتباط با واحد پشتیبانیه بازی و یا ارتباط با ایمیل سوپرسل بوده است. بنابراین به هیچ وجه فریب افراد سودجو را نخورده و با وعده های آنان تحریک نشوید ، چراکه سوپرسل در کار خود ( مبارزه با تقلب) بسیار جدی بوده و نه تنها به یک اعتراض کوچک در فورمش ، بلکه تاکنون به اعتراضات بسیاری از مردم در سراسر جهان نیز توجهی نکرده است.

** روش اول : ارتباط با پشتیبانی در خود بازی **

دوستان من ، لطفا به این نکته توجه داشته باشید حجم پیام های ارسالی به سوپرسل بسیار زیاد است بنابراین انتظار نداشته باید که همان لحظه از سوپرسل جوابی دریافت و یا طی چند روز اکانت شما آزاد شود. قطعا روند برسی این شکایات ، چند هفته ای زمان خواهد برد.

لازم به ذکر است که در این روش شما میتوانید به صورت فارسی و کاملا راحت و صریح با پشتیبانی ارتباط برقرار کرده و آن ها رو در جریان اشتباهات رخ داده بگذارید و نیازی به تایپ انگلیسی نیست.

نکته بسیار مهم : دوستان عزیز ، براساس اطلاعاتی که تاکنون از بازگردانیه اکانت برخی عزیزان به دست ما رسیده و با توجه به مکاتباتی که با سوپرسل داشتیم و چیز هایی که از حرف های آنها فهمیدیم ، شما لازم نیست چیزخاص و خیلی عجیبی برای خارج شدن شدن از بن بگید ولی یه نکته بسیار مهم باید در متن هاتون باشه تا سوپرسل اکانت شما رو از بن در بیاره ، که اونم اینه که حتما به این موضوع اشاره کنید که شما مدت ها پیش از مود استفاده کرده اید ولی با اولین اخطار سوپرسل ، آن را از گوشی خود حذف کردید ولی همچنان ایکس مود آثار خودش روبر روی بازی به همراه دارد و به همین علت است که سوپرسل فکر میکند از مود استفاده میکنید درحالی که به هیچ وجه اینکار رو نمیکنید.

درصورتی که با توجه به نکات زیر شده در متن بالا ، درخواسستون رو به سوپرسل ارسال نمایید ، به سرعت اکانت شما باز شده و یا مدت بن ، به زمان کمتری ( مثلا دو هفته) تغییر پیدا خواهد کرد.

برای اینکار ، طبق مراحل زیر عمل نمایید :

1 – به قسمت تنظیمات بازی خود برید

خارج شدن از بن کلش,رفع بن شدن اکانت کلش,بن شدن از کلن در کلش اف کلنز

2 – از قسمت تنظیمات بازی ، گزینه Help and Support را انتخاب نمایید :

خارج شدن از بن کلش,رفع بن شدن اکانت کلش,بن شدن از کلن در کلش اف کلنز

3– در بخش Help and Support ، بر روی آیکون پیام کلیک نمایید :

خارج شدن از بن کلش,رفع بن شدن اکانت کلش,بن شدن از کلن در کلش اف کلنز

4 – با توجه به تصاویر ذیل ، اطلاعات خود را تکمیل و درخواست خود را به فارسی ارسال نمایید

خارج شدن از بن کلش,رفع بن شدن اکانت کلش,بن شدن از کلن در کلش اف کلنز

توجه :در صورتی که گزینه Contact us برای شما قابل مشاهده نیست ، میتوانید به این آموزش به جهت فعالسازی این گزینه مراجعه نمایید.

 

** روش دوم : ارسال مستقیم ایمیل به سوپرسل **

همانطور که در روش اول نیز ذکر کردیم ، حجم پیام های ارسالی به سوپرسل بسیار زیاد است بنابراین انتظار نداشته باید که همان لحظه از سوپرسل جوابی دریافت و یا طی چند روز اکانت شما آزاد شود. قطعا روند برسی این شکایات ، چند هفته ای زمان خواهد برد.

لطفا توجه داشته باشید که در این روش ، متن ایمیل ارسالی شما باید حتما به زبان انگلیسی باشد (البته در روش اول از هردو زبان میتوانید استفاده نمایید) به همین جهت تیم ایرانکلش دو درخواست برای خارج شدن اکانت شما آماده کرده است که میتوانید از آنها استفاده نمایید.

متن اول جهت ارسال به ایمیل سوپرسل:
Dear Supercell Yesterday and with starting new ban wave , my account has been baned in wrong way because I had never used any mod or any other 3rd party software. Please consider it Supercell and give back my game. I Love my village and work hard for it. Thanks for your answer
متن دوم جهت ارسال به ایمیل سوپرسل:
Dear sir Some time ago I get banned in the game But I do not know why! and I think I baned in wrong way because I did not use robot or any other 3rd party software any time .please help me and give back my game , I realy Loved my game. thank you

آدرس ایمیل سوپرسل برای ارسال درخواست خروج از بن : clashofclans.feedback@supercell.com

====================

*** آپدیت اول ***

** خروج از بن برای کسانی که از مود استفاده نموده اند **

خب همونطور که قبلا نیز به شما گفته بودیم و البته قول هم داده بودیم ، تیم ما از دیروز صبح تاکنون درحال مکاتبه و مذاکره با سوپرسل بر سر اکانت های بن شده ( چه استفاده کننده های مود و چه آنهایی که به اشتباه بن شده اند) هستیم که البته سرانجام سوپرسل کمی عقب نشینی کرد و ما موفق شدیم تا به راز خارج شدن اکانت کسانی که از مود استفاده کرده اند نیز پی ببریم.

طبق گفته های سوپرسل ، تنها درصورتی فرد بن شده بخشوده میشود که ندانسته و بدون آگاهی از مود استفاده کرده باشد و هم اکنون این موضوع رو فهمیده و از کرده ی خود پشیمان باشد. یعنی به عبارتی ای کسانی که از مود استفاده کردید و بن شدید ، اگر میخواهید اکانت بن شدتون رو نجات بدین ، کافیه یه پیام فارسی به از توی بازی به سوپرسل بدین و بگین که من خیلی وقت پیش ایکس استفاده میکردم ولی چند ماه قبل و با اولین اخطار شما ، اون رو پاک کردم ولی با این حال همچنان تاثیرات ایکس مود بر روی بازیه من هست و به همین علت هست که شما فکر میکنید که من از مود استفاده میکنم ، درحالی که به هیچ وجه چنین چیزی نیست.

گردآوری : گروه سرگرمی سایسون

loading...

تاکنون ۱۴ نظر ثبت شده است.

 1. سلام خسته نباشید

  من یه تیکیت زدم و گفتم من قبلا استفاده میکردم و بعد از مطالعه قوانین سوپرسل دیگر استفاده نکردم اما نرم افزار همچنان تأثیر خودش را بر روی بازی میذاره و شما فکر میکنید من استفاده میکنم

  و گفتم من باید بن۲ هفته ای میشدم ولی دائمی شدم لطفا کمکم کنید که نرم افزار دیگر روی بازی تأثیر نذاره و بن به ۲ هفته ای کاهش پیدا کنه چون من قبلا هرگز بن ۲ هفته ای نشدم و کمکم کنید مطابق دیگر تحریم نشم و مطابق قوانین سوپرسل پیش برم.

  بنظرتون باز میکنه؟؟؟اگه باز کرد همینجا میگم

 2. سلام
  به نظرم چون حجم ایمیل ها زیاد شده….خیلی سخته جواب دادن
  باید راهی پیدا کرد که مسئولین ایرانکلش و سایتای برتر جهان و امثال مدیرای سایت بازار…که با سوپر سل در ارتباط هستن با این مدیر ها ارتباط برقرار کنن و ازشون خواهش کنن که اینسری همه رو ببخشن….
  من الان دوروز ایمیل میزنم جواب درستی نمیگن…
  پاشون رو کردن تو یک کفش.
  فقط مذاکره….
  از طرف دیگه هم برین به فیسبوک و اینستا کلش
  اونجا پیام بزاریین
  شاید هجمه زیاد بشه فرجی بشه

 3. سلام من متن درخاستی رو از داخل بازی فرستادم دیشب اما هبچ جوابی ندادن!مشکل چیه

  • دوست عزیز ، خوبه ما هم تو مطلب نوشتیم که با توجه به اینکه حجم درخواست ها از سوپرسل زیاده ، شاید به این زودی ها جواب ندن ، پس انتظار بی جا نداشته باشید

 4. سلام من از مود استفاده نمی کردم اکس مود قبلا تو گوشیم نصب بود پاکش کردم ولی هر کار می کردم کامل پاک نمیشد کلافه شده بودم که پاک نمیشدفقط از ربات استفاده می کردم بن شدم پیام شما رو هم بهشون دادم ولی بازم قبول نکردن باید چیکار کنم؟

 5. سلام الان سوپرسل بهم جواب داد یکی بگه این یعنی چی؟؟؟؟
  Ethan P
  September 02, 2016, 11:02 +0430
  Hi,

  Your account activity has indicated the use of 3rd Party software, otherwise known as “mods” or “bots”. These programs and any promotion of such services are in violation of our Terms of Service.

  This is an ongoing effort. We believe this is the best way to ensure a clean and fair gaming atmosphere for our players.

  All bans are final and non-negotiable.

  You can find our ToS here (http://supercell.com/en/terms-of-service/) and our Safe and Fair Play Policy here (http://supercell.com/en/safe-and-fair-play/).

  Regards,

  • دوست عزیز ، ظاهرا امکان باز شدن اکانت شما به این دلیل که استفاده شما از مود یا بات برای سوپرسل محرز شده ، وجود نخواهد داشت

 6. اصلا اقا این چه سیاستیه که بن میکنن بجای اینکه ملت رو بن کنید امنیت بازیتونو ببرید بالا تا ایکس مو یا شبیه اون نتونه کار کنه عجب بی انصافایی هستند همش براپوله نه چیز دیگه از خاشه جم بفروشه فکر من و ت نیست که این شرکت حالا هی بگو سه سال زحمت کشیدم ایکس مود هم نبود الان همینقدر جلو بودم یه شبه فرو کرد تو حالمون

 7. بله دوست عزیز ، شما ابتدا یکبار خود خود را ریست فکتوری ( بازگردانی به تنظیمات کارخانه) بکنید ، سپس مجددا به سوپرسل پیام دهید

 8. سلام من ایکس مود رو کاملا حذف کردم اسمش هم بین فایلام سرچ کردم و همه رو پاک کردم متن فارسی که دیشب گفتین دادم جواب این اومدHi,

  Thanks for writing us back.

  I’ve reviewed your case. We still have clear evidence indicating that your account was used in a way that breaches our Terms of Service. For this reason, we’re still unable to revoke the ban.

  Terms of service. (http://supercell.com/en/terms-of-service/)

  All bans are final and non-negotiable.

  Best, میگه هنوز روی گوشی نصبه ! اگر گوشیمو تنظیمات کارخانه کنم حله؟ روت گوشیم میپره؟

 9. خخخ میخواستید استفاده نکنید از ایکس مود اینا بعدشم بن نشید الان بخواید التماس کنید اکانتتو برگردونن خخخخخ معلومم نی واسه همه رو در بیارن شاید از 100نفر 30.40نفر رو در بیارن

 10. مرسی بابت راهنماییتون؛برا استفاده از روش اول اون قسمت برا فرستادن ایمیل .کنار گزینه جستجورو میگم من اونو ندارم؛وبرا روش دوم ایمیل مستقیم به سوپر سل؛این دوتا متن که اماده شدن برا کسایی هست که ایکس مود نصب نداشتن نه برا کسایی که قبلا داشتن ولی حذف کردن بعداختار سوپر سل ولی اثر اون رو اکانتشون مونده؛ممنون میشم متن جدید برا ایمیل سوپر سل برا این افراد بنویسید

  • دوست عزیز ظاهرا تنها راه برای خارج شدن از بن ، حتی برای کسانی هم که از مود استفاده کردن ، ارسال همون متن فارسی هست که داخل مطلب نوشتیم و اونم باید از خود بازی برای پشتیبانی ارسال کنید ( البته بااستفاده از یه اکانت دیگه که دسترسی به بازی داشته باشه) چرا که ظاهرا به تمامی ایمل هایی که بهش شده ، یک جواب اتومات ودکار داده و این بوده که باید از طریق پشتیبانیه داخل بازی تماس بگیرید تا به درخواستتون رسیدگی بشه.

 11. دوستان عزیز
  احدی باز نخواهد شد حتی اگه از الان تا سال دیگه هر ثانیه ایمیل بزنید دیگه اون اکونتتون باز نمیشه
  Non negotiable که براتون نوشته یعنی بدون چک و چونه و بحث.
  اگر حتی رو گوشی فقط مود نصب کرده باشید و اصلا استفاده هم نکرده باشید بن میشید.
  حتی اگه فقط یه مپ کپی کردن باشید بن میشید.
  الان فقط دو راه دارید یا اکانت جدید یا خداحافظی از کلش.
  متاسفانه شما دارید چوب کلن هایی مثل اروو و گلف رو میخورید که با تقلب رسیدن به لول دوازده.
  الان کلی کلن متقلب هستند که هیچ اکونتی ازشون بن نشده.
  یک اکانت روی تبلت روت شده دارن باهاش تقلب میکنن و اتک تستی میزنه بعدش یه اکونت اصلی دارن رو تبلت پاک که اتک اصلی رو با اون میزنن

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Copyright Saison.ir © 2015 - Allrights Reserved. سایسون