خانه » گالری عکس » خبرها و مطالب خواندنی » دستگیری پسر عرب به دلیل چت تصویری با دختر جذاب مدل ۲۱ ساله! + تصاویر

دستگیری پسر عرب به دلیل چت تصویری با دختر جذاب مدل ۲۱ ساله! + تصاویر

دستگیری پسر عرب بخاطر رابطه نامشروع با دختر جذاب مدل ۲۱ ساله! + تصاویر

دستگیری پسر عرب,کریستینا کراک,ابو سین

ارتباط جنجالی پسر عرب در چت تصویری با کریستینا کراکت مدلینگ و ستاره شبکه های اجتماعی باعث دردسر برای پسر عربستانی شد و او به زندان محکوم شد.

ارتباط دختر جذاب مدل با پسربچه عربستانی

پسر عربستانی به نام «ابو سین» به علت تبادل ویدیو با کریستینا کراکت، ستاره شبکه های اجتماعی در آمریکا، به تحمل چندین سال حبس محکوم شده است.به گزارش فرادید، کلنل فواض المیمان، سخنگوی پلیس ریاض، گفت:«ویدیوهای ابو سین انتقادات بسیاری را به همراه داشت. بسیاری از مردم خواستار تنبیه او بودند.»

دستگیری پسر عرب,کریستینا کراک,ابو سین
عکس کریستینا کراکت و ابوسین پسربچه عربستانی

ابو سین و کریستینا کراکت کاملا تصادفی در یک سایت چت تصویری با هم آشنا شدند. سپس ویدیوهای مبادله شده بین آن ها، که شامل صحنه های رقص نیز بود، در وبسایت یوتیوب بارگذاری و از آن طریق هزاران “فالوئر” دریافت کردند. موانع زبانی بین ابو سین و کریستینا کراکت مشهود بود، اما ظاهرا این مسئله برای دنبال کنندگان آن ها اهمیت نداشت.

دستگیری پسر عرب,کریستینا کراک,ابو سین

عکس رابطه پسربچه عربستانی با کریستینا کراکت

کریستینا کراکت، ۲۱ ساله، ابو سین را به یکی از چت های عمومی اش به نام “گستینگ” دعوت کرده بود. او می گوید:«من آن پسر عربستانی را به صفحه چت دعوت کردم. نمی دانستم او چه می گفت چون من اصلا عربی بلد نیستم، اما بقیه کاربران هم فکر می کردند که او خیلی بامزه است. همه از او خوششان آمده بود و فکر کنم که آن ویدیو خیلی سر و صدا کرد.»کریستینا کراکت در ادامه صحبت هایش گفت:«او زیاد انگلیسی صحبت نمی کرد و من تمام تلاشم را می کردم تا منظورم را به او بفهمانم؛ به همین خاطر ارتباط خوبی برقرار نکردیم… او حرکات موزون انجام میداد و بامزه بود.

۱۱۰۰۷۹۱۲_۱۵۴۱۷۹۹۳۵۲۷۴۰۱۹۰_۲۰۳۰۸۹۶۵۳۶_n

عکس سلفی کریستینا کراکت مدلینگ آمریکایی

ابو سین حین چت تصویری در اتومبیل به همراه دو تن از دوستانش دستگیر شد. دوستان ابو سین می گویند که پیش از اتمام کلیپ، او دستگیر شد. اگر او در دادگاه مجرم شناخته شود، احتمالا باید سه سال حبس را تحمل کند. ابو سین در حال حاضر به قرار وثیقه آزاد شده است.

۱۰۹۱۹۳۱۲_۷۵۶۵۸۶۶۷۱۰۵۷۳۸۵_۷۴۳۹۶۰۲۳۱_n

ارتباط جنجالی پسربچه عربستانی با کریستینا کراکت مدلینگ دختر زیبا

loading...
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Copyright Saison.ir © 2015 - Allrights Reserved. سایسون