خانه » سرگرمی » بازی های آنلاین » دانلود کلش آف کلنز 2016 | تغییرات نهایی در آپدیت جدید کلش آف کلنز

دانلود کلش آف کلنز 2016 | تغییرات نهایی در آپدیت جدید کلش آف کلنز

دانلود کلش آف کلنز 2016 | تغییرات نهایی در آپدیت جدید کلش آف کلنز

دانلود کلش آف کلنز 2016 | تغییرات نهایی در آپدیت جدید کلش آف کلنز

خب همانطور که میدانید پیشنمایش های آپدیت اکتبر بالاخره به پایان رسید ولی خبرهای هیجان انگیز همچنان ادامه دارد و انتشار ناگفته ها از امروز و روز های آینده ادامه خواهد شد. بنابراین تصمیم گرفتیم  تا مطلبی جامع از تمامی تغییرات کوچک و بزرگ آپدیت اکتبر کلش برای شما آماده کنیم.

 جوایز و سطوح جدید برای کلن ها

همانطور که انتظارش را داشتیم و با رسیدن تعداد نسبتا زیادی از کلن ها به لول های بالاتر از 10 ، سوپرسل وعده تمدید لول کلن ها تا لول 25 را داده است که البته این عدد هنوز قطعی نیست و قابل تغییر است اما قاعدتا با افزایش لول کلن ها ، ویژگی ها و جایز جدیدی نیز به کلن ها افزوده خواهد شد که سوپرسل از آنها به عنوان یکی از سوپرایز هایش یادکرده و قول داده تا جزییات بیشتر را در روز های آینده اعلام کند.

جوایز بیشتر کلن وار و متعادل سازی آن

یکی دیگر از تغییراتی که سوپرسل فعلا جزییات زیادی از آن منتشر نکرده و هنوز هم مشخص نیست که آیا باید در روزهای آینده شاهد توضیحات بیشتر آن باشیم و یا با انتشار آپدیت بصورت زنده آن را تجربه کنیم ، موضوع جوایز کلن وار و متعادل سازی های آن است. طبق گفته های سوپرسل ، از این پس لوت های وار چندین برابر خواهد شد و در بازیکنان انگیزه بیشتری برای شرکت در آن ایجاد کند همچنین سوپرسل به موضوع متعادل سازی یا همان بحث اکانت های مهندسی شده ( تان هال 8.5 یا 9.5) اشاره نموده است که از این پس در روند انتخاب حریف موثر خواهند بود.

سیستم جدید دوستان کلشی

ظاهرا سوپرسل تصمیم گرفته تا در این آپدیت به قسمت دوستان اهمیت بیشتری دهد بنابراین از این پس شما قادر خواهید بود تنها با ارسال درخواست دوستی به فرد مقابل ، آن را جزو یکی از دوستان خود داشته باشید همچنین لازم به ذکر است که این درخواست از طریق گزینه جدیدی در پروفایل اشخاص صورت خواهد گرفت.

 

استفاده از هیروها در زمان آپگرید در نبرد دوستانه

بسیاری از بازیکنان انتظار انتشار این ویژگی برای کلن وار داشتند اما متاسفانه باید بگوییم چنین چیزی نیست و متاسفانه فعلا سوپرسل ترجیح داده تا این قابلیت را برای افزودت هیجان بیشتر به نبرد دوستانه بیفزاید. بنابراین از این پس شما میتوانید حتی در زمان آپگرید هیرو هایتان هم از آنها در مبارزه با دوستان خود استفاده کنید!!

سیستم جدید آموزش نیرو

طبق گفته های سوپرسل ، با توجه به روند طولانی آماده سازی نیروها و اسپل ، تصمیم گرفته است تا تحولی در روند داده و تغییراتی در آن ایجاد کند. همچنین لازم به ذکر است که این تغییرات تنها به نحوه ساخت نیروها محدود نشده و در واقع زمان ساخت تمامی نیروها با کاهش چشمگیری همراه بوده است در مطلب زیر میتوانید تغییرات کامل سیستم نیرو را مشاهده نمایید.

 

تغییرات بالانس و لول جدید نیروها و دفاعی ها

این تغییرات که در واقع اولین پیشنمایش سوپرسل از آپدیت اکتبر بود ، نوید تغییرات بالانس بسیاری در روند بازی و همچنین افزوده شدن لول جدید دفاعی های مورتار ، ایکس بو و تسلا را به کاربران داد. از دیگر تغییرات نیز میتوان به لول جدید نیروهایی چون بی بی دراگون ، ویزارد و دراگون اشاره نمود.

 

دفاعی جدید ( بمب تاور) و تغییرات مربوط به ویچ

این دفاعی که از مدت ها قبل مژده آمدنش به بازی داده شده بود ، بیشتر جنبه متعادل سازی بازی را داشته و برای جلوگیری از قدرتمند شدن برخی نیروها همچون ویچ و والکری معرفی شده است. بمب تاور در تان هال 8 در دسترس خواهد بود و دارای 5 لول میباشد. همچنین طبق گفته سوپرسل با معرفی این دفاعی ، قدرت و سلامتی ویچ نیز باردیگر افزایش محسوسی خواهد داشت و دوباره به جمع نیروهای محبوب خواهد پیوست.

کلن وار دوستانه

کلن وار دوستانه یا همان چالش کلن ها پیشنمایشی بود که چندین هفته قبل جزییات کمی از آن توسط سوپرسل منتشر شد اما بنا به دلایل فنی ، انتشار آپدیت کمی به تعویق افتاد و سرانجام امروز ناگفته های کلن وار دوستانه منتشر شد. لازم به ذکر است که این ویژگی تحولی عظیم در بازی کلش اف کلنز است و میتواند دوباره هیجان را به این بازی بازگرداند.

با قابلیت وار دوستانه، بازیکنان می توانند با کلن مورد نظر خود کلن وار برگذار کنند و با آن ها رقابت کنند اما فراموش نکنید کلن وار دوستانه هیچ پاداش یا xp برای شما به همراه نخواهد داشت!!

دانلود Clash of Clans 8.551.4 | نسخه جدید کلش آف کلنز ورژن ۲۱ مهرماه ۹۵ دانلود Clash of Clans 8.551.4 | نسخه جدید کلش آف کلنز ورژن ۲۱ مهرماه ۹۵

تغییرات جزیی دیگر

* از این پس شما قادر خواهید بود با سرچ کردن تگ هربازیکن ، آن بازیکن را پیداکرده و آن را به لیست دوستان خود بیفزایید.

* همچنین ، در آپدیت جدید ، تغییرات جزیی در مپ شما منجر به قفل شدن آن در نبرد دوستانه نخواهد شد و همچنان قابل استفاده است.

 

این مطلب لحظه به لحظه و با انتشار اخبار جدید از آپدیت اکتبر بروزرسانی و تکمیل خواهد شد…

loading...
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Copyright Saison.ir © 2015 - Allrights Reserved. سایسون