خانه » گالری عکس » خبرها و مطالب خواندنی » گوینده شبکه جم به ایران بازگشت +عکس

گوینده شبکه جم به ایران بازگشت +عکس

گوینده شبکه جم به ایران بازگشت +عکس

گوینده شبکه جم به ایران بازگشت +عکس

با اوضاع نابسمان شبکه جم سپیده توفیق گوینده زن شبکه GEM هم به تهران بازگشته است.سپیده توفیق در بخش خبر اقتصادی این شبکه مشغول به همکاری بود.

توفیق که از همکاران دفتر استانبول این شبکه بوده آن طور که خودش به  گفت به دلیل شرایط بد کاری و برخوردهایی که اخیرا در تبدیل وضعیت شغلی همکاران این شبکه پیش آمده به ایران بازگشته است.

توفیق البته در زمره آن بخش از همکاران این شبکه که در هفته های اخیر تبدیل وضعیت شدند نبوده است و به سینماروزان اظهار داشت: فقط به خاطر برخوردهای غیرحرفه ای دست اندرکاران شبکه از همکاری استعفا دادم. آنها مایل به همکاری بودند اما شخصا فضایی غیرحرفه ای را حاکم بر محیط کار دیدم و ترجیح دادم همکاری ام را قطع کنم.

گوینده شبکه جم به ایران بازگشت +عکس

تبدیل وضعیت در دفتر آنتالیا

مدیر شبکه جم در دو هفته اخیر با نامه ای به مدیر دفتر آنتالیا از وی خواسته بود که وضعیت کاری تمامی همکاران این بخش از قراردادی به پروژه ای تغییر یابد و همین امر سبب ساز برخی نارضایتی ها شده بود.به دنبال این نامه نیز تعدادی از دست اندرکاران این شبکه تبدیل وضعیت شدند.

البته که این مدیر کوشید با ساختن تیزرهایی که در آنها برخی از همکارانش درباره امتداد خوشی و خرمی در همکاری با جم سخن می گویند برخوردهای سفت و سختی مدیریتی را توجیه کند اما آنچه مشهود است اینکه امتداد این وضعیت با بازگشت برخی دیگر از همکاران وطنی این شبکه همراه باشد.

loading...
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Copyright Saison.ir © 2015 - Allrights Reserved. سایسون