خانه » گالری عکس » خبرها و مطالب خواندنی » رونالدو برنده توپ طلا سال ۲۰۱۷ شد! بهترین بازیکن فیفا دیشب غوغا بپا کرد +عکس

رونالدو برنده توپ طلا سال ۲۰۱۷ شد! بهترین بازیکن فیفا دیشب غوغا بپا کرد +عکس

رونالدو برنده توپ طلا سال ۲۰۱۷ شد! برترین بازیکن فیفا دیشب غوغا بپا کرد +عکس

رونالدو برنده توپ طلا سال 2017 شد

زیدان: رونالدو پرونده توپ طلا را بست

رئال مادرید دیشب با پیروزی ۳-۰ در زمین اتلتیکو به صدرنشینی خود در لالیگا تداوم بخشید و حالا ۴ امتیاز با بارسا فاصله دارد.

به گزارش “ورزش سه”، کریستیانو رونالدو و ایسکو، دو ستاره اول رئال در ویسنته کالدرون بودند.رئال سه فصل بود نمی توانست بر اتلتیکو در لالیگا غلبه کند اما هت تریک تاریخی رونالدو بر این طلسم پایان بخشید.

رونالدو برنده توپ طلا سال 2017 شد

زیدان در پایان بازی گفت:« نمی دانم این بهترین بازی رئال با مربیگری من بود یا خیر؛ ولی برابر یک حریف دشوار و در ورزشگاهی که پیروزی در آن بسیار سخت است، نمایشی فوق العاده داشتیم.

بازی را خوب شروع کردیم و قدرتمان را به حریف تحمیل کردیم. از نمایش بازیکنانم بسیار راضی هستم. تیم های کمی در دنیا هستند که می توانند به اتلتیکو در ویسنته کالدرون ۳ گل بزنند. ۱۵ دقیقه نیمه دوم، اتلتیکو فشار زیادی به ما وارد کرد؛ اما دقت و تمرکز لازم را به خرج دادیم و از فشار میزبان به سلامت خارج شدیم.

رونالدو برنده توپ طلا سال 2017 شد

این یک پیروزی بسیار مهم برای ما بود. توپ های کمی از دست دادیم و برابر اتلتیکو، تمرکز بالایی از همان ابتدای بازی داشتیم. به خاطر سه گل رونالدو و بازی درخشان ایسکو بسیار خوشحالم ؛اما در مجموع از همه بازیکنانم راضی هستم و ستایش شان می کنم.

دیشب با بیل در سمت چپ، لوکاس در سمت راست و رونالدو به عنوان مهاجم مرکزی، تیم تعادل بسیار خوبی در زمین داشت. حالا باید به این روند ادامه دهیم؛ چون هنوز هیچ جامی فتح نکرده ایم و مسیری طولانی در پیش است.»

رونالدو برنده توپ طلا سال 2017 شد

تغییر پست رونالدو:« رونالدو دیشب با تصمیم من در پست مهاجم نوک بازی کرد؛ اما اینکه او از این پس در این منطقه بازی خواهد کرد، حتمی نیست. دیشب چنین بود و در بازی های بعدی شاید این روند ادامه یابد، شاید هم تغییر کند.

توپ طلا؟ من هرگز به اینکه رونالدو شایستگی کسب توپ طلای امسال را دارد شک نداشتم و معتقدم او دیشب با هت تریک در زمین اتلتیکو، پرونده توپ طلا را به نفع خود بست.»

 

منبع: ورزش سه

loading...
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Copyright Saison.ir © 2015 - Allrights Reserved. سایسون