خانه » گالری عکس » عکس های پشت صحنه سریال ها » شبنم فرشادجو: با پیشنهاد دستمزد کم هرگز در فیلمی بازی نمی کنم

شبنم فرشادجو: با پیشنهاد دستمزد کم هرگز در فیلمی بازی نمی کنم

شبنم فرشادجو

شبنم فرشادجو در مصاحبه ای اعلام کرد اگر دستمزدی از سریال درحاشیه به وی پیشنهاد شود, در آن سریال بازی نخواهد کرد.

شبنم فرشادجو از دستمزد های پیشنهادی گله کرد

در حالی که تهیه کنندگان سینما معتقدند تلویزیون از چند سال پیش با بالا بردن بی‌رویه دستمزد بازیگران باعث لطمه به سینما شده است، شبنم فرشادجو بازیگر سریال‌هایی مثل «در حاشیه»، «شوخی کردم» و «شاهگوش» از رقم دستمزدی که مدیران رسانه ملی برای بازی در سریال‌ها در نظر گرفته‌اند، انتقاد کرده است. او می‌گوید سیاست تلویزیون به گونه‌ای شده که به جای ساخت دو سریال با کیفیت و الف ویژه، ۱۰ سریال درجه ب می‌سازند و به همین دلیل دستمزد بازیگران هم کاهش یافته است.

شبنم فرشادجو

فرشادجو در مورد کم کاری‌ اخیرش برای بازی در مجموعه‌های تلویزیونی به صبا گفته است:« در حال‌حاضر به‌خاطر پیشنهاد نقش‌های کلیشه‌ای تصمیم گرفتم مدتی از تلویزیون فاصله بگیرم. »

شبنم فرشادجو

این بازیگر در ادامه از سیاست‌های جدید سازمان صداوسیما برای ساخت سریال‌های تلویزیونی انتقاد کرده :«چندی‌پیش که در جریان مذاکره برای قبول یک نقش در سریالی تلویزیونی با دوستان صحبت می‌کردیم به من گفتند در حال‌حاضر کیفیت آنقدر مهم نیست که همه کارگردان‌ها سریال‌های الف ویژه بسازند.

شبنم فرشادجو

شبنم فرشادجو

شبنم فرشادجو

شبنم فرشادجو

سریال‌های رده الف را کسی مثل داوود میر‌باقری می‌سازد و بقیه بودجه در حوزه سریال‌سازی تخصیص پیدا می‌کند به تعدادی سریال با درجه ب. یعنی به‌جای آن‌که با بودجه مشخص شده در این حوزه دو سریال الف ویژه تولید شود، ۱۰ سریال با درجه ب ساخته می‌شود. این اتفاق در میزان دستمزد‌ها هم تاثیرگذار است و من به‌همین دلیل پیشنهاد بازی در مجموعه‌های تلویزیونی را رد کردم. البته شاید سیاست‌گذاری درستی باشد! باید صبر کرد و نتیجه را دید.»

شبنم فرشادجو
فرشادجو در مورد قراردادهای بازیگرانی که در مجموعه‌های درجه ب تلویزیون به ایفای نقش می‌پردازند، می‌گوید: «تقسیم بودجه تعریف شده میان چندین اثر و بستن قرار داد در سطح کیفی ب، باعث می‌شود دستمزد‌ها هم به‌مراتب پایین بیاید. در چنین شرایطی من با خودم فکر می‌کنم اگر تئاتر کار کنم و مثلا ۵ میلیون تومان بگیرم خیلی بهتر و ارزشمندتر است تا سراغ کاری بروم که کمتر از سریال «در حاشیه» به من دستمزد می‌دهند.»

منبع : icinema.ir

loading...
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Copyright Saison.ir © 2015 - Allrights Reserved. سایسون