خانه » سرگرمی » کلیپ: بازی جالب و خنده دار رامبد جوان و احسان کرمی در خندوانه!

کلیپ: بازی جالب و خنده دار رامبد جوان و احسان کرمی در خندوانه!

 بازی جالب و خنده دار رامبد جوان و احسان کرمی در خندوانه

احسان کرمی شب گذشته به برنامه خندوانه آمد و به گفتگو با رامبد جوان پرداخت.

احسان کرمی در خندوانه

شب گذشته احسان کرمی مهمان برنامه خندوانه بود.

احسان کرمی در ابتدا درباره فعالیت های این روزهایش گفت و اینکه مشغول تمرین برای فیلمبرداری مجموعه کلاه قرمزی بوده و همچنین در تئاتر آیسلند مشغول بازی می باشد.

احسان کرمی از علاقه اش به اجرا, گویندگی, خوانندگی, بازیگری و دوبلوری گفت و اینکه همیشه سعی می کند به بهترین نحو کارهایش را انجام دهد و تمام افرادی که در زمینه های مختلف با او همکاری داشته از وی تعریف کرده و او را در آن زمینه فرد موفقی دیده اند.

در ادامه احسان کرمی گفت که بیش از ۴۱ شغل را  تجربه کرده است و در نهایت علاقه اش را پیدا کرده  است. این مجری گفت که از ۱۵ سالگی به درخواست پدرش با اینکه نیازی به کار کردن نداشته مشغول به کار شده و در شغل های مختلفی فعالیت کرده است.

کرمی گفت که در رشته هتلداری تحصیل کرده و کار های مختلفی از جمله ظرفشویی, جارو کشی در هتل را انجام داده است. وی ادامه داد تجربه های مختلفی در زمینه, راهنمای تور, مشاور املاک, مغازه فروش کریستال و … داشته است.

در بخش جالب برنامه شب گذشته, تصاویری از افراد مشهور از جمله بروس لی, مرضیه برومند و … پخش شد که احسان کرمی باید با  تقلید صدای آنها, کاری کند که رامبد جوان بفهمد تصویر چه کسی درحال پخش شدن می باشد.

احسان کرمی در خندوانه

loading...
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Copyright Saison.ir © 2015 - Allrights Reserved. سایسون