خانه » آموزش ها » آشپزی » طرز تهیه ساندویچ گوشت خانگی و خوشمزه درجه یک

طرز تهیه ساندویچ گوشت خانگی و خوشمزه درجه یک

طرز تهیه ساندویچ گوشت خانگی و خوشمزه درجه یک

طرز تهیه ساندویچ گوشت خانگی و خوشمزه درجه یک

ساندویچ گوشت

ساندویچ گوشت از مجموعه دستورغذایی های مارتا استوارت است که سایت سایسون طرز تهیه آن را برای شما آماده کرده است.

این ساندویچ های خوشمزه مثل همبرگر هستند، با این تفاوت که در تهیه ی آن ها به جای نان همبرگر از نان تست استفاده می شود و همچنین آن ها را به همراه نان ها کمی دیگر حرارت می دهیم.

 

نکاتی در رابطه با تهیه ی ساندویچ گوشت:
۱- نیمی از پیاز را برای ساندویچ رنده کنید و نیمه ی دیگر را برای سالاد خلالی کنید.
۲- از پنیر چدار رنده شده استفاده کنید.
۳- کاهو پیچ را خرد کنید.

طرز تهیه ساندویچ گوشت خانگی و خوشمزه درجه یک

طرز تهیه:
در کاسه ای متوسط، گوشت چرخ کرده را با سس کچاب و پیاز رنده شده ترکیب کنید. به آن ها نمک و فلفل سیاه زده و مواد را خوب ورز دهید. مواد را ۴ قسمت کرده، آن ها را گرد و بعد به پهنای تقریبا ۱ سانتی متر باز کنید.

در ماهیتابه ای بزرگ ۱ قاشق غذاخوری روغن زیتون گرم کرده و چونه های گوشت را برای حدود ۵ دقیقه از هر ۲ طرف، تا زمانی که قهوه ای شوند، تفت دهید. آن ها را از ماهیتابه خارج کرده و کنار بگذارید. ماهیتابه را تمیز کنید.

سس مایونز را روی برش های نان بمالید. روی ۴ عدد از نان ها از سمتی که سس ندارند چونه های گوشت تفت داده شده را گذاشته، یک چهارم پیمانه پنیر چدار روی هر یک ریخته و ۴ برش دیگر نان را از سمتی که سس ندارند روی آن ها قرار دهید.

ماهیتابه را روی حرارت متوسط گرم کنید و ساندویچ ها را در ۲ نوبت و برای ۵ دقیقه از هر دو طرف تا زمانی که طلایی شوند، بپزید.

می توانید ساندویچ ها را در کنار سالاد ترشی پیاز میل کنید. برای تهیه ی این سالاد، پیاز خلالی شده را با سرکه ترکیب کنید. به آن ها کمی نمک و فلفل سیاه بزنید و برای حدود ۱۵ دقیقه کنار بگذارید. بعد از این مدت آن ها را با کاهو، آویشن خشک و ۲ قاشق غذاخوری روغن زیتون باقیمانده ترکیب کرده و با ساندویچ میل کنید.

loading...
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Copyright Saison.ir © 2015 - Allrights Reserved. سایسون