خانه » پزشکی و سلامت » شکلات رژیمی کیت کت Kit Kat به بازار آمد +عکس

شکلات رژیمی کیت کت Kit Kat به بازار آمد +عکس

شکلات رژیمی کیت کت Kit Kat به بازار آمد +عکس

شکلات رژیمی کیت کت Kit Kat

کیت کت Kit Kat رژیمی را بدون نگرانی درباره کالری آن نوش جان کنید!

شکلات جدید کیت کت شکر کمتری داشته و با اضافه کردن شیر و کاکائوی بیشتر به شکلات باعث شده بیش از ۱۰۰۰ تن شکر و ۳ میلیارد کالری از رژیم غذایی انگلیسی ها حذف شود.

کیت کت Kit Kat نام کمپانی شکلات‌سازی است که شکلات‌هایی ترد و ویفری درست می‌کند. کیت کت نخست به دست کمپانی روتریز در شهر یورک انگلستان، تولید می‌شد اما کمپانی نستله کیت کت را در سال ۱۹۸۸ میلادی از روتریز خریداری کرد.

کیت کت تنها در ایالات متحده آمریکا با لیسانس کمپانی هرشی تولید می‌شود.شما هم جزو عاشقان کیت کت هستید، آیا شما هم به دنبال یک چاره بدون گناه برای افراط در شکلات مورد علاقه خود هستید؟ خب دیگر نیازی نیست به دنبال جایگزین بگردید.

شکلات رژیمی کیت کت Kit Kat

طرفداران سلامت در انگلستان این کار را کرده اند و در حال استفاده از کیت کت جدید از شرکت نستله هستند که نسبت به شکلات قبلی کالری کمتری دارد.با توجه به گفته شیرینی پز های سوئیسی، شکلات جدید کیت کت شکر کمتری داشته و با اضافه کردن شیر و کاکائوی بیشتر به شکلات باعث شده بیش از ۱۰۰۰ تن شکر و ۳ میلیارد کالری از رژیم غذایی انگلیسی ها حذف شود.

به گفته منتقدان کیت کت کم کالری، طرفداران کیت کت در سراسر جهان با مصرف هر تکه از شکلات کیت کت رژیمی فقط ۴ کالری کمتر مصرف می کنند و حدود ۰٫۷ گرم شکر کمتر. به گفته Jenny Rosbrough مدیر انجمن مبارزه با مصرف شکر، تلاش نستله قابل تقدیر است ولی کافی نیست.او در مصاحبه خود با روزنامه تلگراف the Telegraph عنوان کرده است ” آن ها در مسیر درستی قدم گذاشته اند ولی هنوز هم باید به تلاش خود ادامه دهند. “این اولین بار نیست که نستله شکلات بار خود را رژیمی کرده است.

در سال ۲۰۱۵ نستله در آمریکا متعهد شد که مطابق با گواهی FDA ، طعم دهنده ها و رنگ های مصنوعی از جمله رنگ قرمز ۴۰ و زرد ۵ را از همه محصولات شکلاتی و شکلات بارهای خود حذف کند.در حال حاضر کیت کت امیدوار است که به نتایج بهتری در این زمینه دست پیدا کند. نه تنها در حال حاضر شکلات های کیت کت ارائه شده در انگلستان فاقد شکر هستند بلکه در این هفته دسر های خوشمزه نستله با شکلی سالم تر در بازار عرضه می شوند. نستله در حال حاضر در حال معرفی و پیش تولید انواع رژیمی شکلات های خود و البته با کیفت مناسب تا سال ۲۰۱۸ در بازار است.

منبع: سیمرغ

loading...
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Copyright Saison.ir © 2015 - Allrights Reserved. سایسون